Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon osszezavarodtam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon osszezavarodtam. Mit kellene tennem? Adjatok tanacsot.

Figyelt kérdés
Eleg komplikalt a story. Egy es fel eve van baratom, akivel ilyen "hangulat hullmok"on megyunk keresztul,vagyik neha nagyon jol megvagyunk, neha pedig minden kis dolgon is osszeveszunk. De ezelott kb 2 honappal ssakitotunk (ami egy hetig tartott), es ekkor nekem minden osszejott. (meghalt valakim) Mivel nem allt melletem, ez teljesen kiabranditott belole. De ekkor megismerkedtem egy masik fiuval, aki nagyon sokat torodott velem, sokat beszlgetunk telefonon es azt mondta kepes varni ram. Majdnem ossze is jottem vele, de valahogy hianyzott a baratom. Ekkor kibekultunk a baratommal, de azota is minden nap orakat beszeltem a masik fiuval, es neha talakoztunk is. Es ez mindig nagyon jol esett.A baj az hogy kicsivel tobbet erzek iranta mar mint a legelejen. Azt hiszem hogy nagyon megkedveltem. Es a baj az hogy a baratommal sem vagyunk meg nagyon jol. Mit kellene tennem? nem szeretnem a biztosat otthagyni bizonytalanert, de nagyon sokat gondolok a masik fiura, es szinte mimndig hivogatnam.
2010. nov. 15. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:

"nem szeretnem a biztosat otthagyni bizonytalanert"

Ez nevetséges:SS

Azzal legyél együtt, akit szeretsz és akinek a barátnője szeretnél lenni. Ha nem tudod eldönteni, várj 1-2 évet és ne járasd le magad és okozz fájdalmat másoknak!

2010. nov. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!