Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megköszönném segítségetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megköszönném segítségetek, remélem tudtok tanácsot adni: mit kéne tennem? Szerelmes vagyok

Figyelt kérdés

van egy párkapcsolatom 1 éve, szerelmes vagyok, de nem működik már túl jól. sokszor próbáltam már beszélni a problémákról, de mindig kibújt alóla. viszont van egy fiúhaverom akit már 3 éve ismerek. olykor bizalmasabb a viszonyunk (megbeszéljük a párkapcsolatokat stb.) de van, hogy nem is keressük egymást. sokat gondolok rá, anno lehetőségem lett volna vele többre is, de én voltam az aki nem akart többet. még mindig látok néha furcsa megnyilvánulásokat, mintha ő sem lenne közömbös, de a barátom miatt nem lép. mit gondoltok, mit tegyek? :(

szükségem lenne tanácsra.

tartsak ki a szeretetteljes, de nem túl jól működő kapcsolat mellett vagy válasszam azt a fiút aki perpillanat jobban vonz, és nagyobb tüzet érzek, annak ellenére is, hogy úgy érzem hiányozna a párom ha nem lenne és nem bírnám elviselni ha mással van... de a haverom barátnőire is mindig féltékeny voltam...

előre is köszi, ha írtok nekem!


2010. dec. 18. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes elhagyni a barátodat. Meg kell próbálnod a beszéden kívül más eszközökkel jobbítani a kapcsolatot. Azért mert jelen pillanatban jobban vonzódsz a másik fiúhoz az nem biztos, hogy vele boldog lennél. Lehet hogy jó barátok vagytok, de ezt nem szabad azonosítani a szerelemmel, mert az nem garantált hogy működni fog. Legyél türelmes a barátoddal, ne kapd fel a vizet minden apróságon, kedveskedj neki, mond neki többször hogy szereted és nem akarod elveszíteni. Mond neki, hogy szükséged van rá. Oh! És mindehhez gyújts gyertyákat, füstölőket és tegyél fel lassú zenét mit mindketten szerettek. Ezt tudom ajánlani.
2010. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 rondakutya válasza:
Most szakíts vele amíg még tudsz. Jobb már semmilyen megbeszélés után nem lesz az biztos. Ha azt a másikat szereted jobban vagy nagyobb a vonzalom akkor rosszul nem dönthetsz. Egy behalt kapcsolat már nem lesz jobb, legalábbis én egyről sem tudok. Hát te?
2010. dec. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy válaszoltatok!

két ellentétes tanácsot kaptam, örülnék ha írnátok még!

nagy szükségem lenne rá!

köszönöm szépen!

2010. dec. 19. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos, ez engem is érdekelne, hasonló helyzetben vagyok...
2010. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy már nem működik a dolog, akkor legyen vége. De ne pillanatnyi fellángolás legyen a fő ok, mert akkor könnyen a két szék közzé eshetsz.
2010. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!