Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárjátok a párotoktól hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárjátok a párotoktól hogy minden nap felhívjon?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Ugyan.. minek? azert van a mobil. esetleg h minden nap megcsörgessen, azt igen. de nem kell minden nap felhivni a masikat.
2009. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
nem, akkor én hívom. :)
2009. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Ez nálunk nem elvárás kérdése, egyszerűen az a szokás alakult ki, hogy minden nap beszélünk telefonon.


Petranova

2009. márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Mi inkább msn -en beszélünk, szinte minden nap. De ha ez nem lehetséges, akkor telefon, de azt is úgy szoktuk, hogy akkor megbeszéljük, hogy majd ki hívja a másikat (elég hosszúra szoktak nyúlni ezek a telefonálások :))
2009. márc. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell felhívnia, de azt elvárom, hogy minden nap beszéljünk valamilyen szinten. Legalább egy sms, vagy MSN-en

beszélgetés... Nagyon rosszul esne, ha egy nap nem keresne.

2009. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Így vagyok ezzel énis, mint az előző válaszoló,nem az a lényeg, hogy felhívjon,de keressen valamilyen formában.Részemről sértődés lenne, egyszerűen az én kapcsolat elképzelésembe nem fér bele, hogy csak akkor keressen,ha akar valamit.
2009. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem várom el, nem is zavar ha nem beszélünk 1-2 napig.
2009. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Dehogy várom el... egy két sms bőven megteszi. Ha minden nap beszélnénk, nagyon nem lenne beszédtémánk, mivel csak sajnos nagyon ritkán tudunk találkozni.
2009. márc. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen, ha nem hív rögtön kombinálok, hogy valami baj van, és végül felhívom én.
2009. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
Hát most nagyon meglepődtem , hogy legtöbben elvárják hogy minden nap keresse őket vmiley formában ...:O :/ Mi általában Egsz hétvégén együtt vagyunk pénteket is beleszámítva , hétküznap meg néha beugrik 1-2 órára de van hogy nem és nem is keressük egymást és semmi bajom nicns vele ..:/
2009. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!