Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárjátok, hogy a fiú kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárjátok, hogy a fiú kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Visszahúzódó lányok, ti egy friss kapcsolatban elvárjátok, hogy a fiú kezdeményezzen a legtöbb dologban?
2010. szept. 4. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
először szólítsd le:)
2010. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Naná, másképp nem férfi a férfi,hanem egy szerencsétlen becserkészett áldozat.

Ha te szerzed meg, akkor megfosztod a srácot a saját feladatától és 1-2 hét után nem fogod érdekelni.

2010. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jobb ha hozzászoksz ahhoz a gondolathoz, hogy ha "TE nem teszel azért semmit , hogy történjen valami akkor nem is fog"

Ez túl régi história már, hogy sajnos a pasiknak kell mindig lépniük, de hát ez van. 26/f

2010. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Már együtt vagyunk. Szóval nem szükséges leszólítanom... :)

Csak első kapcsolat és hát fura, hogy mindenben nekem kell kezdeményeznem. Jó dolgotok van nektek lánokynak/nőknek... :D

2010. szept. 4. 17:09
 5/11 anonim ***** válasza:
ez hulyeség én például sajnos elég félénk vagyok de ha észreveszi alány hogy probálok kezdeményezni és ő lép akkor tuti nem hagyom ott 2 hét mulva szal ez igy nem felel meg az igazságnak :d kérdésre válaszolva haa lány vissza huzodo akor nincs más hátra mit előre és akkor csakaa fiu kezdeményezhet vagy mindketten várjátok a sültgalambot :D 21/f
2010. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha már együttvagyunk akkor nem. Én csak alegelső lépéseket nem bírom megtenni, de ha már összejöttetek akkor simán kezdeményezhet a lányi s, persze attól függ miben. Egy visszahúzodó lánytól ne várd hogyk ezdeményezze a szexet első pár alkalommal, mert nem fogja:) viszont simán elhívhatja ő is a pasit bárhova.
2010. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Annyira akarták a lányok az emancipációt, akkor ne várják el a feltétlen férfi kezdeményezést. Ha úgy alakul kezdeményezik a férfi, de ugyanúgy kezdeményezhetne a nő is.
2010. szept. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én, mint emancipált nő, nagyon szívesen fizetem az első randin a sört a pasinak ha arról van szó, ettől még nem merek hozzá odamenni egyenjogúság ide vagy oda. de ha már annyira egyenjogúak vagyunk akkor most állj fel, és mosd fel a padlót, főzz vacsit, pucold ki a budit, indítsd a mosógépet, függönyöket le, aztán vasalás... sorolhatnám...jha, hogy az női munka? segáz, egyenrangúak vagyunk én addig megyek autotmosni. :)
2010. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szoktam házimunkát végezni......ezt pont beszoptad!
2010. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
te is tudod hogy nem te vagy az egyetlen, és nem csak rólad van szó ugye? van olyan lány aki kezdeményez, van olyan fiú aki végez házimunkát, de azért őszintén...nem ez a nagy átlag, ezt te is tudod :)
2010. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!