Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok mennyire tartjatok fontosnak, hogy Boldog nonapot kivanjatok baratnotoknek? Csajok elvarjatok ezt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nőnek tart, legalább egy mondattal jelezze.:D
2010. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 StephanieXx ***** válasza:
55%
Elvárnám...
2010. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elvárja mindegyik (ha a lánynak fontos vagy), ez biztos :)
2010. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Én lány vagyok, és szerintem ugyan olyan hülyeség, mint a valentínnap. Én nem várom el, sőt a hideg kiráz tőle
2010. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Semennyire, mivelhogy az egy kommunista ünnep, aminek ráadásul semmi értelme.
2010. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy mondatba nem hal bele.
2010. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Támogatom a kommunista ünnep, semmi értelme hozzászólást! Elvből nem tartok ilyet.

20f

2010. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Baszok rá, hogy milyen ünnep, én meg agnosztikus ateista vagyok, és mégis karácsonyozok. Egy nyomorult mondatot ki tud nyögni a fiú a barátnőjének, legalább jó kedvet csinál neki.
2010. márc. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A boldog nonapot baromsag helyett En inkabb azt mondom neki hogy mennyire szeretem es ezt nem csak aznap es nem csak egy hulye mondvacsinalt "unnep" miatt hanem mert igy is erzem. Nem tartom unnepnek es sztem ez csak egy ujabb ok az ertelmetlen penzkoltesre pont mint a valentin nap. Ettol fuggetlenul ha ezt igenyelne a baratnom akkor mondanam neki illetve kis ajandek is lenne meg igy is hogy hulyesegnek tartom. Es hogy miert? Mert nekem O a legfontosabb es ez nem egy b*zi naptol fugg. Hal Istennek viszont ilyen problemam nincs mert a baratnom is igy gondolja ezt ahogy en.


23/F

2010. márc. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!