Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti elvárjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elvárjátok egy kapcsolatban, hogy a fiúnak kell csókot kezdeményeznie, vagy ölelgetnie stb. , szóval kezdeményeznie? És a lánynak nem kell?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
A lányok elvárják, mivel ez a férfilét egyik alap dolga, hogy határozott vagy. Nyílván a normális nők kezdeményeznek is, de erre nem kell számítani, és akkor kellemes meglepetés lesz :)
2010. febr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
igen. számomra ez alap. :) legalábbis addig mindenképp amíg ki nem mondjuk a járást. :)
2010. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom hogyha már jártok jóideje.Szóval nem a legelejére gondolok.
2010. febr. 9. 10:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el, hogy a párom kezdeményezzen. Hiszen már egy ideje együtt vagyunk akkor ugyanúgy én is kezdeményezek.
2010. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
71%
Szerintem 60-40 arányban a férfinak kell kezdeményezni!
2010. febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legjobb ha mindketten kezdemenyeztek es nem gondolkozol ilyeneken...

Az ilyesmi jon magatol.

2010. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először kezdemnényezzen a férfi (azért ne a nő, mert a férfi ne érezze azt, hogy a nő rámenős)


De ha jártok, bátran kezdeményezz!

2010. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!