Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem a fiúknak kellene kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szancsopanza kérdése:

Nem a fiúknak kellene kezdeményeznie?

Figyelt kérdés
18L vagyok alacsony vékony barna haju/szemű.nem volt még barátom eddig valahogy ha én tetszettem valakinek az nekem nem tetszett ha meg nekem tetszik valaki nem tudom lépjek e ,honnan tudhatom h tetszem e egy fiúnak, ha valaki szemezik velem de nem lép semmit az mit jelent. és egyáltalán manapság nem a fiú az akinek kellene kezdeményeznie
2011. jún. 18. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem minden esettben!

Attól függ..

2011. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
manapság már a lányok is kezdeményeznek.Ez nem ciki,nyugodtan kezdeményezhetsz.Vannak fiuk akiknek ez bejön.
2011. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekik kellene, dehát manapság egyre több a puhap.öcs, aki csak rinyálni tud, és elvárni, hogy a csaj lépjen:D. Ha nagyon érdekel egy srác, szerintem lépj, bár én pl. úgy vagyok vele, hogy nekem nem kell olyan pasi, aki ennyire sem képes:D
2011. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Épp ezért nem kezdeményeznek mert nincs értelme, írtad, hogy akinek tetszettél neked nem, mert ennyire válogatósak a nők hogy mindig elutasítanak mindenkit.

Szerinted hülyék a férfiak, hogy a semmiért futkosnának a nők után?

21f

2011. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

20:39

Ez esetben egyedül öregszel meg:D

2011. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

20:40

ez hülyeség akinek én tetszettem az kb 2 fiú volt.

nem utasítok el mindenkit de miért jöjjek olyannal össze akivel nincs meg az a plusz?nem egy tökéletes embert keresek.

mindenki olyat párt keres magának aki valamiért az esete.

én is ezt keresem.

2011. jún. 18. 20:48
 7/15 anonim ***** válasza:

21/f

Nem csak olyan srácok vannak mint te, hanem olyanok is, akik nem tesznek maguk alá, csak mert egy csajnál kezdeményezni kellene... úgyhogy kötve hiszem:)

2011. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Elvileg, gyakorlatilag lánynak is lehet. De ez elég globális manapság. Illetve leszámítva például egy két helyet ahol esetleg vallás miatt már eleve kivan jelölve a lány.



Na ha meg nem akarsz kezdeményezni mert felesleges, ilyenkor kell azt hogy magaddal foglalkozol tanulsz meg röviden jó életet teremtesz magadnak. Mondjuk nehézkes ha hormonok hajtanak, meg amúgy is foglalkoztat. De ha áttudod hangolni magad erre vagy eleve úgy neveltek hogy ez könnyen megy akkor elég jó.


Mondjuk nem feltétlenül lesz jobb, de az fix hogy rosszabb se. Ha barátnőd így se lesz legalább van moneyd.

2011. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, hogy nem minden lány tetszik meg még sokan is, ezek szerint te nem sokaknak tetszel.
2011. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én nagyon utálom ha a pasi nem képes kezdeményezni. ez a pasik dolga nem a csajoké. ez igy volt és igy is lesz. jó lenne ha erre rájönnének. persze lehet találni egy-két kivételt, de én nem nagyon találkozok velük.://
2011. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!