Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, korosztálybeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, korosztálybeli fiúknak eddig miért nem jöttem be soha?

Figyelt kérdés
Persze nem vagyok az a fajta disco-s party-s lány, aki mindig csinosan öltözködik. Úgy vettem észre, csak az ilyeneket tudják észrevenni. Az aki átlagos azokat meg nem veszik észre. Persze nem úgy öltözködtem soha, mint akit behúztak egy szemeteszsákba. Szó sincs erről. Csak eddig nem volt szerencsém a velem egyidősekkel, vagy pár évvel max egy két évvel idősebbel.
2011. szept. 23. 10:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem csak a ruha teszi. Ha senki nem vett eddig észre, hiába öltöznél te is k.urvásan, akkor se vennének észre. Máshol keresd a hibát.
2011. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Pl,hol keressem még?


De egyébként fontos az öltözék, ezt már magam is észrevettem. Ebbe a mai világba már csak a külső a fontos, tapasztalatból írom.

2011. szept. 23. 10:44
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem az arc,meg a kisugárzás a legfontosabb.Az öltözködés hidegen hagy.Am hány éves vagy?
2011. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
lassan húsz leszek
2011. szept. 23. 11:03
 5/17 anonim ***** válasza:

A "bejövés" mit jelent? Mit szeretnél? Mi a normális? Milyen az értékrended, és hogyan juttatod kifejezésre az értékeid?

23f

2011. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

egy kapcsolatot szeretnék amiben kölcsönösen szeretjük egymást

volt szemezés de azon kívűl semmi más nem történt

2011. szept. 23. 11:14
 7/17 A kérdező kommentje:
a bejövés azt jelenti,hogy a korosztályomnak nem jövök be egyáltalán mint külsőleg.
2011. szept. 23. 11:14
 8/17 anonim ***** válasza:

11:03 vagyok


Én 22 vagyok,ha gondolod írhatsz egy privit.Mondjuk arról hogy pontosan hogy is nézel ki.Mindenképpen válaszolok! ;)

2011. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

az egy dolog,hogy leírnám neked priviben de mit érek azzal el? leírni leírhatom, de képet nem küldök, és kép nélkül szerintem elég nehéz valamit is mondani.

annyit mondok átlagos vagyok. semmi különleges nincs rajtam. nem követem a divatot , nincs szolis bőröm, nem járok szoknyába, se magassarkúba, se kivágott felsőkbe, nem hordok converset cipőket stb..

2011. szept. 23. 11:28
 10/17 anonim ***** válasza:
Ismerkedési szándékkal írtam az utolsó hozzászólásomat,de úgy látom nem nagyon vagy rá nyitott.Akkor mindegy..
2011. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!