Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem a fiúknak kellene kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szancsopanza kérdése:

Nem a fiúknak kellene kezdeményeznie?

Figyelt kérdés
18L vagyok alacsony vékony barna haju/szemű.nem volt még barátom eddig valahogy ha én tetszettem valakinek az nekem nem tetszett ha meg nekem tetszik valaki nem tudom lépjek e ,honnan tudhatom h tetszem e egy fiúnak, ha valaki szemezik velem de nem lép semmit az mit jelent. és egyáltalán manapság nem a fiú az akinek kellene kezdeményeznie
2011. jún. 18. 20:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

21:06

De nem midnenki szeret kezdeményezni.Ez nem igazság aki nem olyan személyiség hogy nagydumás hanem visszahúzódó az maradjon egyedül vagy mi?

2011. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21:14: Én ezt egy szóval sem mondtam:) Minden csajnak más jön be, nekem az, ha egy fiú kimutatja, ha engem akar. Ennyi. Az, hogy én így érzek, még nem jelenti azt, hogy a többi csaj is:D
2011. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jah bocs, én nem is az a válaszoló vagyok, félrenéztem:DDDDD
2011. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
de akkor is szimpibb az a pasi aki képes odamenni hozzád, mint az aki azt várja hogy egy csaj leszólítsa. és szerintem tiszta helyesek a pasik ahogy oda témferegnek hozzád és próbálnak kinyögni valamit. ^^ ha valaki visszahúzódó típus, akkor oké megértem hogy nem lép semmit, de azért próbáljon meg valamit ennek érdekében tenni. :D
2011. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Végül is amugy ja, az hogy ő kiakadt neki természetes. Attól még nem biztos hogy mindenki kiakad ezen.


Azzal meg egyet értek hogy ez azért nem teljesen fair. És mi van ha azért kezd átbillenni ez a dolog mert már megunták, enyhe 1-2 ezer év alatt. Most ki mondja hogy kell lennie? Meg igen fiúknál kb. mindenek fölött áll hogy ő kezdeményez illetve mennyire férfias.


Más esetben legfeljebb akkor jön be valakinek ha pl van ismeretségi köre barátok stb. akkor csak ráesik egyszer a választás a sok társaságból. De ha meg nem akkor csak is ő a hibás mert béna. NA legalábbis eddig így láttam. Persze kétlem hogy lányok ezt tudatosan csinálnák "aaaarr ez de tetszik, de nem megy.ek.. oda..huhh sikerült" de ettől még ... .

2011. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!