Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki a lánynak kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki a lánynak kezdeményeznie?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki nagyon tetszik,de én nem tudom,hogy tetszek-e neki.Mert nem rég az osztály menő lányával járt,de már vagy 1 hónapja szakítottak kb.Én szerintem nem is merném őt nagyon megszólítani se,mert nagyon félénk vagyok,mert nem is tudom hogy kéne ezt a dolgot kezelni,mert nekem még nem is barátom.
2011. máj. 7. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:

folyamatosan erről szólnak itt a viták az oldalon!


Ki kezdeményezzen......


Nyugodtan kezdeményezz! Nem fog eljönni a katasztrófa, nem zuhan le repülőgép, nem zárják el az oroszok a gázcsapokat!


Hajrá! Drukkolok!

2011. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. máj. 7. 18:20
 3/10 anonim ***** válasza:
A kezdeményezés a XXI. században is a férfi dolga.
2011. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor szétszakad a tér-idő kontinuum. De azért csak próbáld meg.


Abban amúgy van valami hogy tényleg annyi ilyen hülye kérdés van. Hát mind1 de nem értem én sokszor láttam hogy lány "kezdeményezet" oda mentek valami ürüggyel vagy bármi. Vagy csak vihogva szia, vagy most már mindenki ilyen unkreatív.?

2011. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ez a fiúknak nem ciki,hohy a lány kezdeményez???
2011. máj. 7. 18:21
 6/10 anonim válasza:
100%

Egyértelmű ! Kezdeményezz nyugodtan :)

És akkor sem dől össze a világ, ha esetleg Te nem tetszel neki..Legalább kiderül és nem vesztegeted rá feleslegesen az időd.. Ha meg tetszel neki,akkor minden rendben

Tehát bármi lesz azzal mindenképpen jól jársz..

Sok sikert

2011. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben talán megpróbálom,de nem hiszem,hogy egyszerű lesz.
2011. máj. 7. 18:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nem nem ciki. Ezt amúgy miből gondolják akárkik. Úgy tapasztalat, vagy csak hááát ezt hallottam, hogy ez így van.


Mindenesetre nálam leginkább csak irigyeltek a fiút akihez odament, ö meg örült hogy milyen király lehet hogy hozzá ment oda.

2011. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem, sőt, igenis emeljék fel a feneküket, és ne várják a sült galambot. Nagyon elkényelmesedtetek már!
2011. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem
2011. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!