Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet manapság ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság ismerkedni? 33/F

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 12:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
De ez így meg bunkóság. Érted? Úgy hogy higgyél inkább kishitűnek!
2011. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Huhh, najó, nem tudom, miért lettem bunkó, leírtam őszintén a válaszomat a kérdésedre... Mindegy. Ezért nem szabad itt őszintének lenni.
2011. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Én lettem volna bunkó, ha a sok smile-t írom volna.

"De ez így meg bunkóság."

Nem te.

Ne érts félre!

2011. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"Én is csúnyán megbuktam. :D Igaz nem vagyok egy főnyeremény. :DDD"


Ez lenne így már bunkó beképzeltség.

2011. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Kedves 20:06-os átlagos életet élek, azért 20 ezreseket nem tudok lobogtatni.... egy 33 évestől nem nagy dolog egy lakás, meg egy autó??? ebben a korban illik anyukától külön lenni.....


Kedves 20:51-es ezek is megvannak....


Köszönöm a kommenteket.

2011. jún. 14. 22:15
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem anyámmal éltem tíz évig. Most is ott élek ahová elköltöztem. De anyám már beteg és közel hetven éves vidéken élt, így magamhoz vettem. Tehát kérdés hogy mi is illik.
2011. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

20:06-os vagyok, és nem azt mondom, hogy ne éljen külön az ember ebben a korban, csak azt, hogy nekem nem a lakása, vagy az autója kell, hanem a szeretete... Persze, illik külön élni, egy tízessel vagyok fiatalabb nálad, és azt mondom, hogy már az én koromban is illik.


Kedves 35F!

Bocsánat, félreértettelek, csak az utolsó oldalt néztem :)

2011. jún. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az nyilván más kérdés, hogy ha beteg/idős a szülő, és a segítségünkre szorul, akkor magunkhoz vesszük.
2011. jún. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Kedves ma 8:39-es. Akkor félreértettél. Minden tiszteletem a Tiéd, hogy Te nem az anyagiak miatt szereted a párod. Épp azt írtam, az első kommentemben, hogy rossz, hogy az anyagi dolgok fontosabbak sokak számára. Természetesen én is azt szeretném ha magam miatt szeretnének. Nem hivalkodásból mondtam, hogy megvan mindenem. Átlagos körülmények ezek. Nem egy tizedik emeleti panel és nem is egy luxusvilla. A kocsi meg 8 éves Opel Astra, nem hinném, hogy ez luxus és a húszezreskötegek is hiányoznak. De minden feltétel adott a családalapításhoz csak a megfelelő jelölt nincs meg.

És voltam már házas is. Eredetileg ezért is tettem fel a kérdést, mert jó 10 évig nem volt szükségem ilyen jellegű ismerkedésre.


Az "illik külön élni"-t pedig normális körülményekre értettem, nam pedig arra mikor az ember a beteg/idős szüleit magához veszi. Ez ugyanis számomra is természetes.


Szép napot Mindenkinek!

2011. jún. 15. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!