Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 39 évesen hol lehet manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 évesen hol lehet manapság ismerkedni (nőként)?

Figyelt kérdés

Eddig a munkámnak éltem (így alakult), és most érzem igazán, hogy majdnem elszaladt mellettem az élet. Nagyon vágyom családra, de mára eljutottam oda, hogy azt sem tudom, hol lehet ilyenkor ismerkedni. Ez már nem az a kor, amikor bárki leszólít az utcán... Internet... nem tudom...

Ismerősök, barátok körében már mindenki vagy házas, vagy gyereke van, így abból a körből sem nagyon várható már új ismeretség.

Csak komoly válaszokat kérek!!!


2011. jún. 30. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem először próbálj interneten ismerkedni. Aztán majd belerázódsz!
2011. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem társaságba kéne járnod, ismerősök, azoknak az ismerősei. Egyre több új embert megismerni, lehet köztük megtalálod Őt. :)

Sok sikert!

2011. jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz, mert ez a korosztály nem jár discoba, meg úgy általában szórakozóhelyre sem egyedül. Az internetes társkeresésnek meg vannak a buktatói, hiszen sok a szélhámos jelentkező. Tapasztaltam, hogy a 40-50 éves férfiak 20-as lányokat keresnek, hiszen ők fiatalemberek. Jellemző az is, hogy jó részük házas és csak egy kis szórakozást remélnek. De azért vannak rendes, becsületes emberek is. Egy próbát megér. Ezen kívül teljesen váratlanul, bárhol, bármikor, spontán is lehet ismerkedni úgy, hogy nem is számítasz rá.
2011. jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Internet

Társkereső iroda

Új hobbi (valamilyen tánc pl. latin, edzőterem)

Szervezett randik (pl. főző randi)


[link]

2011. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg internetes társkereső van, de ha ebbe fogsz bele akkor készülj fel sok komolytalan pasira is. Viszont én csak ajánlani tudom, 50 évesen én is itt találtam rá a páromra, akivel már 4 éve nagyon boldogok vagyunk. Igaz volt egy-két szerencsétlen próbálkozásom is ugyanitt, de aránylag rövid idő alatt (kb. fél év) megtaláltam az igazit.
2011. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag bárhol, ismerősömék a postán találkoztak először. Csak légy laza. :)


A közös hobbi mindig jó alap, no meg most van fesztiválszezon is...

2011. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Én 35 évesen interneten ismerkedtem meg a párommal. Most már a babát várom. Nagyon boldogok vagyunk. Szerintem te is probáld meg, nagyon sok rendes férfi van, aki pont ugy van mint te. Persze sok a szélhámos. Én is sokat randiztam, de már az elsö randin kiszürtem a nem nekem valókat. Arra vigyázz,hogy ne mond el eleinte,hogy pl van saját lakásod stb,mert sokan csak egy biztos hátteret keresnek.
2011. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
3.válaszolóval egyetértek,a hozzád való korosztály már rég nős,2-3 gyerekkel,és csak kalandot keres.Vagy elvált,és fiatal zsenge pipit akarnak,nem egy 40-es,házasodni,és még gyerekeket akaró nőt.Sajnos nagyon de nagyon kevés időd van,max 2-3 éved a gyerekvállalásra,és sajna az sem biztos,hogy gyorsan össze is fog jönni.Mire megismerkedsz egy Neked is megfelelő férfivel,és még mire eljuttok(ha eljuttok)odáig,hogy gyereket is vállaljatok,nagyon valószínű,hogy kifutsz az időből..Ha most lennél 30,akkor talán jobban biztatnálak,de így sajnos nem tudlak..(egy 40 éves hasonló cipőben járó nő)
2011. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

Hát utolsó, nem is csodálom, hogy nincs senkid... Ilyen pesszimista, életunt, negatív hozzáállással senkinek nem fogsz kelleni.

Egy 39 éves nő egyáltalán nem öreg! Manapság amúgy is nagyon kitolódott a szülések ideje.

Kérdező, szerintem is interneten kezdd az ismerkedést + legyél vidám, mosolygós és foglalkozz többet a külsőddel (ha eddig nem így volt). Ja és ne görcsölj, előbb-utóbb biztos találsz valakit.


23L

2011. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
19:42!23 évesen Te aztán nagyon tudod!!!
2011. jún. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!