Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet manapság egy fiatal...

Hol lehet manapság egy fiatal nőnek ismerkedni?

Figyelt kérdés

a gond az, hogy munkahely kilőve. kis cég, kevés pasival. a baráti körben már mindenki elkelt :( korunknál fogva. diszkóba nem járok, abból kinőttem. valami tippet szeretnék, mert egy ideje egyedül vagyok. az internetes ismerkedés messze áll tőlem.

köszönöm szépen a lehetséges tippeket.

30/L


2009. szept. 3. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

hát pl ha pesti vagy akkor Campona, Lurdi-ház stb éttermében, esetleg parkban nagyon nemtudok neked helyeket sorolni mert szerencsére nem vagyok pesti de ha elég türelmes vagy és hétvégente kimozdulsz otthonról akkor biztosan megfogod tlálni életed párját.Lehet hogy Holnap lehet hogy csak egy hónap múlva de ne add fel!

17f

2009. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem sajnos nem sok lehetőség van,ebben a korban.

Próbáld meg a netes társkeresőket,ismerkedős,beszélgetős oldalakat.Én elváltam 4 éve,31évesen.Ebben a helyzetben voltam mint Te,a tesómék beszéltek rá a netes ismerkedésre.Volt sok találkám,pár kapcsolat is lett belőle.Fél éve a neten találtam meg a Párom,aki a világ legaranyosabb ,legkedvesebb embere,akit imádok,és akivel már az esküvőt tervezzük,és a baba projekten dolgozunk:-))))Türelem kell hozzá,kitartás,de hidd el megtalálod Te is a párod.Sok sikert!

2009. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
38as férfi vagyok és én is pont ezt tapasztalom, amit te kedves kérdező. Én már úgy vagyok vele, hogy majd jön, amikor nem is számítok rá.
2009. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

A diszkókon kívül nagyon sok más zenés-társas esemény van még! Pl.: tánckurzusok, klubkoncertek, kiállításmegnyitók, fesztiválok... De pl. edzőteremben is lehet ismerkedni, vagy bármiféle szervezett úton, nem feltétlenül nagy nyaralásra, hanem pl. biciklis vagy túraklubra gondolok.

Lény nyitott és érdeklődő, ez a lényeg!

28/l

2009. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen ,járhatnál előadásokra,klubokba ,nyelvtanfolyamra stb ott van bőven lehetőség ismerkedésre de a netes társkereső is egy esély.Próbáld ki.A lényeg h lépj.

Nem repül be a "sült galamb" az biztos....

2009. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Szia! Én nagyon sokat ismerkedtem interneten, volt jó is, meg rossz is. Egy idő után, feladtam a keresgélést... Aztán, még is fel kellett mennem a csetre, mert statisztikai adatokat gyűjtöttem a szakdolgozatomhoz, s azon a cseten van olyan, hogy: tanuló szoba. Miközben konzultáltam, rám kattintott egy férfi, aki jelenleg a párom. 3 éve élünk együtt, az első perctől kezdve, szó szerint. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy csak ott keress, de légy nyitott szerintem, minden féle lehetőségre, ez is egy a sok közül .. :)


Még egy pár ötlet:


[link]


[link]


[link]


És, amit nem hagyhatok ki, ahol mi megismerkedtünk:


[link]


Remélem segíthettem.. :)

2009. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
21:24-es vagyok, bocsi, a kor lemaradt, 25/L :)
2009. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat.
2009. szept. 3. 22:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen ismerkednék Veled. Ki tudja?... 32/F
2009. szept. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!