Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet manapság ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság ismerkedni? 33/F

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 12:26
1 2 3
 1/29 tsz-tag ***** válasza:
pont úgy mint 13 évvel ezelőtt :D csak mostmár az emberek neten ismerkednek...pfejj
2011. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Bárhol, csak jól kell kinézni.
2011. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
A te korodban (könnyen) már csak a börtönben. :D
2011. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, hogy a te korodban bárhol! A legtöbb huszonéves lány harmincas pasit szeretne :) Erről szól itt egy csomó kérdés, úgyhogy ahol csak szeretnél :) Javaslom egyébként a parkokat (nem tudom, melyik városban élsz), a jó időben kirajzanak az emberek.

23L

2011. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
ma 14:17-es Igen de akkor legyen kocsija ,saját lakása és biztos és jól fizető munkahelye.
2011. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti. Szegedi vagyok. Igen lehet hogy a huszonéves lányok harmincas pasit akarnak, de nem mindegy milyen céllal. Én ugyanis komoly kapcsolatot keresnék, olyat amilyet a hölgyemény is komolyan (család, gyerekek) gondol!

Kedves utolsó. Az általad leírtak megvannak és sajna ez a legfontosabb szempont a mai világban, nem pedig az emberség, az őszinteség, a szeretet, a megbízhatóság,a belső jó tulajdonságok.... Minden nőtől, aki ilyen-olyan módon közel került hozzám az utóbbi időben megkaptam, hogy jó ember vagyok. De akkor miért nem vagyok boldog, miért nincs itt melletem az igazi?

Na erre adjatok választ.

2011. jún. 14. 16:23
 7/29 anonim ***** válasza:
A nők 10-20% nagyon attraktív, ők nyilván nem ezt akarják. Lehet hogy velük ismerkedtél. A lányok fele, meg egy ilyen szituba úgy bele ülne, hogy "egyből" lehet gyerek szülni meg ilyenek mint gyerek a körhintába boldogan, és ki sem akarna szállni.
2011. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
facebook
2011. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Igen rakd tele a facebook-ot a kollekciód (lakás , kocsi , etc.) képeivel, és ad meg hogy egyedül álló vagy. Vonzó , de nem túl szép lányokkal is szerepelje a képeken.

És bökdösd a lányokat ha vissza böknek, az zöld jelzés az udvarlásra.

2011. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Magyarul tedd ki magad a kirakatba, ha a raktárból nem keltél el!
2011. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!