Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet manapság ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság ismerkedni? 33/F

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 12:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

14:17-es vagyok.

Igen, tudom, hogy sok lánynak csak ez számít, és utálom őket, mert engem is miattuk ítélnek el.

Nekem is van biztos munkahelyem, nem vet fel a pénz, de eltartom magam a barátnőimmel egy albérletben, nincs jogsim és nem szeretek autóban ülni. Nekem nem kell se pénz, se lakás, se autó, de én is minden randimon azzal szembesülök, hogy a hapsi a húszezreseit mutogatja, ahelyett, hogy mondjuk a humorát villogtatná... Azt próbálom elmagyarázni, hogy nem tudom melyik nem kezdte ezt, de az biztos, hogy ez egy ördögi kör, mert ha én nem is, de egy másik huszonéves rá fog kapni a húszezreseidre.

Kérdező, a lényeg, hogy ne add fel. Tartsd nyitva a szemed, de ne keress görcsösen. Élj, élvezd az életet, egyáltalán nem futottál még ki az időből, sem házasság,sem gyerekvállalás szintjén. Sok sikert, mást nem tudok mondani :)

23L

2011. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Villogtassam a humorérzékem? Mert köteg húsz ezresem nincsen, de még jogsim sincs.


35/F


ui.: Humor érzékem amúgy speciel van.

2011. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Hát a humorérzékkel nálam biztos többre mész ;)

23L

2011. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
ma 20:22-es Nem magam miatt. De amúgy kíváncsi vagyok,hogy mik az elvárásaid egy férfival szemben.
2011. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

20:22-es vagyok.

Teljesen általános dolgok, ez egy "mi hiányzott az eddigi barátaimból" lista, körülbelül.

Legyenek céljai (én borzasztó ambíciózus vagyok), és legyen is ereje hozzá, hogy elérje azokat. Legyen humoros, valamennyire művelt (legalább alap könyvek, színdarabok). Legyen "saját élete", szóval, hogy ne lógjon rajtam, tudjon mit kezdeni magával, ha én elmegyek pl egy csajos estére. Szeresse az állatokat. Legyen határozott és tudja megoldani a saját problémáit (persze, ott vagyok mellette, de nem az anyukája szeretnék lenni...). Képes legyen meghallgatni és kommunikálni. Ha valami baja van, mondja ki.

Ne akarjon irányítani és ketrecbe zárni.

Most hogy így leírtam, azt hiszem, magasak az elvárásaim, ugye? :S

2011. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
20:22-es vagyok, azt hozzátenném, hogy igyekszem olyat nem kérni senkitől (nem csak pasiszinten), amire én nem vagyok képes.
2011. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Hát kemény dió, de fogad el hogy lesz autója és pár köteg húsz ezrese!
2011. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Estemben:


- "Legyenek céljai (én borzasztó ambíciózus vagyok)," - nem nagyon vannak, és én nem vagyok az, és akinek meg van és férfi, annak autója és húsz ezres kötegei is vannak

és legyen is ereje hozzá, hogy elérje azokat. - hát ez nálam nem ezen múlik

- "Legyen humoros," - az vagyok

valamennyire művelt (legalább alap könyvek, színdarabok). - meg van és ez amúgy ritka az előbbi hárommal együtt sajnos

- "Legyen "saját élete"," - hát van

- "szóval, hogy ne lógjon rajtam," - hát nem jellemző

- "tudjon mit kezdeni magával, ha én elmegyek pl egy csajos estére." - tudok

- "Szeresse az állatokat." - szeretem, csak az állat buzúlást nem szeretem

- "Legyen határozott" - az vagyok

- "és tudja megoldani a saját problémáit" - van hogy nem sikerül

- " (persze, ott vagyok mellette, de nem az anyukája szeretnék lenni...)." - az jó és ne se szeretném

- "Képes legyen meghallgatni és kommunikálni." - mind kettőre képes vagyok

- "Ha valami baja van, mondja ki." - ez nagyon jellemző rám

- "Ne akarjon irányítani és ketrecbe zárni." - hát az nem én lennék


"Most hogy így leírtam, azt hiszem, magasak az elvárásaim, ugye? :S" Én is csúnyán megbuktam. Igaz nem vagyok egy főnyeremény.

2011. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Nem, nem buktál meg. Ne úgy nézd ezeket, hogy ezt végigkérdezem a randin és ha egy hibádzik, akkor viszlát. Kompromisszumokat lehet és kell is kötni.

A "legyenek céljai és valósítsa is meg őket" résznél meg nem kell nagy dolgokra gondolni, nem is feltétlenül anyagi dolgokról van itt szó. Az a lényeg, hogy ne csak tengjen-lengjen az életben, hanem valósítsa meg önmagát, ne adja fel az első kisebb akadálynál (mert akkor a kapcsolatért sem lesz képes küzdeni), ne legyen lusta. Azt hiszem, rosszul fogalmaztam az előbb.

A másikhoz: a problémáimat én sem mindig tudom egyedül megoldani, de megpróbálom és csak utána fordulok segítséghez, ha egyedül nem megy. A lényeg h próbálkozz, és így ez és az előző, amit írtam, kb össze is függ.

Kicsit önbizalom-hiányosnak érzem a soraidat, és ez nem jó. Ne azt mondogasd, hogy nem vagy főnyeremény, hanem hogy valahol, valakinek igenis az vagy. Azt az embert kell megtalálnod. (Tudom, naív vagyok, de én hiszem, hogy mindenkinek van párja, csak meg kell találni.)

2011. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Sorry!


Én is csúnyán megbuktam. :D Igaz nem vagyok egy főnyeremény. :DDD

2011. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!