Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Segítség

Figyelt kérdés
A párom sehová sem enged. Szó lett volna egy biciklitúráról(de ezzel kapcsolatban már tettem fel kérdést)Nos..nem mentem el. Azt mondtam rosszul vagyok. Tudom hogy hülyeség..Erre nem hogy értékelné,hogy miatta szenvedek,mikor hazafelé megyek tőle kijelenti,hogy be ne merjek menni a Rossmannba. Erre fogtam magam,és bementem. Most szó lenne egy bolond ballagásról is...és kb ugyan ott tartunk,mint a biciklizésnél. Rám nyomja a telefont,ha szóba hozom.Kijelenti,hogy nem mehetek!Márpedig menni fogok! Sehová sem enged,eddig tűrtem! De nem fogom ezt is kihagyni miatta! Mi a véleményetek?
2011. jún. 7. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
bolondballagót kihagyni? :O tekintve, h nálunk gyakorlatilag felrobbant az iskola, bármelyik pipi kedvéért se hagynám ki soha :D De mit akar ezzel elérni? Feltételezem, nem vagytok még házasok, ha épp bolondballagóra készülsz
2011. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem akarod kidobni, akkor mutasd meg neki, hogy nem függesz tőle, s márpedig te oda mész, ahova neked jól esik. Ne hallgass rá ilyenekben többet, előbb-utóbb csak észhez tér.. Ha pedig emiatt akar téged egyszer kidobni, akkor mondd neki azt, hogy "Rendben, akkor szakítunk." Majd hagyd ott, ne is keresd egy ideig, ha tényleg szeret, akkor néhány nap múlva be fogja látni, hogy hülyeséget csinált, és sírva fog a bocsánatodért esedezni.. Ha meg nem szeret, le fogja szarni, hogy szakítottatok, akkor meg csak azért csinálja ezt, hogy legyen kin uralkodnia. S akkor pedig jobb is, ha megszabadultál tőle. :)
2011. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

te írtad azt hiszem, hogy 15 év körül vagytok.

Hagyd a fiút a fenében, ne foglalkozz vele,mit képzel magáról. Fiatal vagy menj és szórakozz a barátnőkkel.

2011. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

azt mondta a biciklizésre,hogy akárhogy szenved azt nem túri el hogy oda menjek. inkább szakít,pedig tudja hogy nagyon szenvedne miatta. akkor is el fogok menni,és ezt neki is megmondtam már.

2011. jún. 7. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyesmi miatt szakítana veled, akkor szerintem nem is szeret igazán. Szerintem ne hagyd, hogy így viselkedjen veled. A barátnője vagy, nem pedig a kutyája, vagy valami tárgy, ezt tiszteletben kéne tartania.
2011. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
biztos szeret, de ő már birtokolni akar.
2011. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Miyu97 válasza:
itt már hatalmas bajok vannak. te még mindig együtt vagy ezzel?! nem féltékeny? akkor akarnak így bezárni. de ez nem normális. ha valóban szeret akkor megbízik benned, és nem zár be. fiatal vagy szerintem ahhoz hogy egy ilyennél lekösd magad. szerintem szakíts. ha szereted, akkor is sztem te is egyet értesz abban hogy ez nem normális. túl kell lépned rajta, vagy meg kell változnia, ez így nem állapot. felnőtt ember vagy, nem mondhatja meg ilyenekben is hogy mit tegyél! Állj ki magadért!
2011. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!