Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok éve együtt, a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok éve együtt, a barátomnak nagyon sok, nekem kevés az igényem a szexre. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt, szeretem, ő a lelki társam, de őszintén màr kikészít az igénye. Minden nap akarja, nem igazán veszi figyelembe, ha fáradt vagyok, rossz kedvem van, ő sokszor akkor is kezdeményez. Maximum akkor nem, ha beteg vagyok, de legtöbbször akkor is rákérdez. Beszéltünk már erről, nekem kb heti 1-2 lenne az igényem, de próbáltunk kompromisszumot kötni, mivel neki jóval több, így azért kb heti 4x van valami, ha csak annyi is, hogy én csinálom neki kézzel vagy orálisan. De a többi nap így is el kell utasítanom ami rossz érzés mert nem akarom bántani. Neki a heti 1-2 nagyon kevés.

Az előtte lévő kapcsolatomban a férfi a végére engem már egyáltalán nem kívánt, ha havi egyszer együtt voltunk, az már jónak számított, ez eléggé lerombolta az önbecsülésemet hiszen ez hozzám képest is kevés, ezért nem akarok panaszkodni, de már félek, hogy ez így nem lesz jó.

Megfelelési kényszerem van felé, de egyre kevésbé bírom ezt a mennyiséget, bevallom ehhez a heti néhány pluszhoz eléggé meg kell erőltetnem magam. Tudom tartani, de nekem ez sok és nem kívánom, csak ráveszem magam.

A kapcsolatunk többi részével semmi gond nincs, de ez a különbség engem már nagyon aggaszt.

Mit lehet tenni?


ma 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Szakítás, vagy valamit kezdesz magaddal hogy többet akarj te is.
ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Semmit. Nagyon eltérőek az igényeitek. Ezt egy életen át nem fogod tudni csinálni, meg fogod utálni. Ő meg meg fog csalni.
ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Hiába jó amúgy a kapcsolat, a szex a legtöbb embernél az egyik alappillér! Hiába a kompromisszum, ha neked akkor is sok. Egyszerűen ebben nem vagytok kompatibilisek. Így meg, hogy a kompromisszum se megy, szakítást javasolnék. Felesleges évekig húzni a dolgot.
ma 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ebben ugyanígy nincs kompromisszum, mint amikor a másiknak elég volt a havi 1 is nagynehezen...


Inkább az a baj, hogy azt sem veszi figyelembe, ha fáradt vagy, szomorú vagy.

Bocsi, de dolgozik eleget a párod? Mármint hogy ennyire sok energiája marad minden nap.


Nálam is a heti 2 egy normál szint, dehát kinek mi.

ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

3


Igen.

8 év már így is nagyon sok idő ebben.

ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Engem is irritálna. Alapból a kiszámíthatóság zavar, és ha tudom, hogy minden nap kötelező jelleggel rám fog mászni, már a hideg kiráz. Én szakítanék.
ma 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Sajnálatos, de ezt nem lehet egy életen át csinálni, szakíts, és keress olyat, akinek hasonlóak az igényei.
ma 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Ajánlatos szakítani.
ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
68%
Előbb vagy utóbb ebből még komoly gondok lesznek. Írtad hogy beszéltetek erről, ha ezután sincs változás a te döntésed az, hogy maradsz e egy ilyen kapcsolatban.
ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a pasid egy kretén, és nem azért, mert eltérő az igénye, hanem mert akkor is nyomul, amikor fáradt és beteg vagy. Mekkora egy buta, önző ösztönlénynek kell ehhez lenni valakinek?

Én ilyen helyzetben szakítanék, aztán verje magának kedvére, ha ennyire remeg érte minden egyes nap.

ma 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!