Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unom a barátnőmet. Mi a helyes lépés?

Figyelt kérdés

Nagyon cuki, meg ilyenek, imádom, el nem hagynám, de egyszerűen unalmas ez a lány. Minél több ideje élünk együtt, annál jobban unom.

A szex fantasztikus, közös dolgaink vannak, de egyszerűen zavar, hogy soha nincs semmi baja velem, mindig támogat. Néha mondhatná azt, hogy "Édesem, ennek nincs értelme", vagy bármi, de nem. Mindig igazat ad, mindig azon töri magát, hogy hogy legyen nekem a legjobb. Nem olyan, mintha egy egyenrangú társ lenne, hanem mint valami személyzet, ami csak értem van, de nekem ez nem jó. Én társat akarok, nem egy uncsi, bólogató embert. Konkrétan már az is jó lenne, ha néha hisztizne, csak ne bólogatna mindig...


tegnap 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
jöhetne ide is bólogatni
tegnap 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egyetért veled, miért ne bólogathatna?
ma 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még. Keress mást.
ma 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd el. Majd kifogsz egy hisztis p.csát akkor majd megtudod mi a magyarok istene. Szerintem nagyon szeret ezért tesz így. Inkább becsüld meg mert lehet ilyet nem találsz többet.
ma 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!