Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az ameddig alkalmazkodsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ameddig alkalmazkodsz egy párkapcsolatban együttélés során?

Figyelt kérdés

Eddig csak egy együttélős kapcsolatom volt , azelőtt egyedül éltem és előtte szülőkkel.

Szeretem imádom a párom, de valahogy másról sem szól mint alkalmazkodásról úgy érzem néha.

Nektek mi az ami belefér ilyen téren pl, mi az ami már nem ?

30as korosztály vagyunk mindketten.


Néha már szégyellem magam, hogy ilyen vagyok persze nem mutatom ki , mert egyke gyerek voltam nem erősségem az alkalmazkodás. De próbálok változni.


ma 06:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván van egy határ.

Viszont ha úgy érezném, hogy csak én alkalmazodok, szerintem hamar vége lenne a kapcsolatnak.

ma 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Mi kb semmiben nem kell, hogy alkalmazkodjunk, mert annyira hasonlitunk. Ugyhogy nem is tudnek olyat mondani nagyon, amiben kompromisszumot kellett volna kotnunk.

Szerintem az a jo, ha annyira egyeztek valakivel, hogy minel kevesebbre van szukseg.

ma 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Amíg nem esik nehezemre, és azt érzem az én igényeim is figyelembe vannak véve. Bizonyos dolgokban fontos, hogy ne én alkalmazkodjak.
ma 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Írnál példákat, hogy téged mi zavar ezen a téren? Nálam általánosságban úgy működik, hogy amit én kapni szeretnék, azt meg is adom. Nyilvánvalóan kivételek, vészhelyzetek lehetnek.
ma 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
A végtelenségig. Mivel nincs se alternatíva, se választási lehetőség, jöhet bármilyen rossz. Szerintem nincs olyan dolog, amit ne viselnék el.
ma 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Szinte semmiben nem kell egy pasimmal se. Simán tudunk egyutt élni.
ma 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Én magas libidóval rendelkezem, naponta is mehetne a szex. A páromnak nagyjából a soha és a semmikor a megfelelő mennyiség. Én alkalmazkodom hozzá. Szóval a heti 5-7 helyett van a havi vagy kéthavi egy. Az meg olyan, hogy inkább hagyjuk!
ma 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Volt amikor bárkihez bármeddig tudtam alkalmazkodni de már van egy határ. Már magamat helyezem inkább előtérbe, szóval addig alkalmazkodom ameddig önazonos vagyok és ameddig megéri nekem. (amennyi alkalmazkodás vissza is jön a másik oldalról)
ma 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem szexuális jellegű , az szerencsére rendben van.

De mindig oda kell menni amit ő akar, azt enni amit ő akar, úgy alakítani a dolgokat ahogy ő kitalàlja a napot. Nehezítő tényező, hogy ő is egyke és éveket élt teljesen egyedül ( én csak pár hónapot )

Miért a nőnek kell alkalmazkodni 😭

ma 07:46
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell a nőnek alkalmazkodnia. Neked kell, mert nyomi vagy.
ma 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!