Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak milyen helyzetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak milyen helyzetekre gondolnak, mikor arról van szó, hogy nekik gondolatot kéne olvasni?

Figyelt kérdés

#gondolatolvasás #Nem asszertiv nő
ma 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Azokra mikor a nő nem közli előre, hogy mit szeretne, hanem mikor nem úgy történnek a dolgok ahogy szerette volna, akkor jön elő ilyen mondatokkal, hogy: de én azt hittem...de én azt gondoltam... de én úgy terveztem...

B+, akkor miért nem mondtad??? Erre gondolunk. Az összes ilyenre.

ma 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Férfi hazaér, köszön:

- Helló, megjöttem!

Nő a szemét forgatja.

Férfi:

- Mi a baj?

Nő:

- Semmi...


Vagy a tipikus "Lepj meg, találd ki, hogy mit szeretnék, mert te vagy a férfi... Nem, nem mondom meg, még nagyjából sem, hogy mire vágyom, mert azt neked kell tudni."

ma 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Jó hogy nem azt mondja hogy csá csövi itt vagyok haver.
ma 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem akikkel járok mind tudja a gondolataim, azokat is, amiket nem akarom hogy tudjanak.
ma 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen még az irányító típusú nő, aki szociális kényszerből a férfire ruházza át a döntést és az azzal járó felelősséget ("Te vagy a férfi!"), mert AZT HALLOTTA hogy azt úgy kell, de aztán amikor nem úgy történnek a dolgok ahogy ő szeretné, előjön belőle a vezető: "de hát ezt nem akarom, ezt ne így csináld" "ne ide menjünk, hanem oda" stb. Ha engedsz, mert nem akarsz folyamatosan konfliktusban élni akkor pedig megkapod, hogy "nem vagy férfi", "nem tudok rád felnézni" és hasonlók. Az ilyen nőkkel az a baj, hogy nincsenek tisztában önmagukkal, olyan normákat akarnak követni, ami ellentmond a személyiségükkel - persze ezt a férfire hárítják, szóval te szopod meg a végén.
ma 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Most miert vagyok lepontozva olyanok miatt akik mindent levágnak rolam ha kell ha nem?

Életemben nem volt m³g értetlen pasim aki kapcsolatban q saját párján ne tudna kiigazodni.

ma 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a nő úgy gondolja, "ismerhetne eléggé a párom, hogy tudja, most épp mi a bajom vele".
ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amikor elejt olyan mondatokat, mozdulatokat, hanglejteseket, stb, amiből nekem azt kellene összeraknom, hogy egy narancssárga, mintás, hernyóselyem felsőre vágyik.
ma 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

"Nem, nem mondom meg, még nagyjából sem, hogy mire vágyom, mert azt neked kell tudni."


Mert egy akármilyen kapcsolatban ismerned kéne a másikat. Fél szavakból megérti az ember a barátait, tesóit, pont a párja lenne a kivétel?


A gond azzal van, amikor valaki az első randin elvárja a gondolatolvasást. Bár valljuk be, itt is mindenki fél mondatokból tudja, ki csal meg kit. 🙄

ma 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#6

1: Nem a kérdésre válaszoltál.

2: Szerintem valamit félreértesz, mert nincs olyan ember aki szavak nélkül előre tudná mondjuk hétfőn, hogy te szombat este pontosan mire fogsz vágyni.

Pont az ilyen helyzetekben szokott jönni a gondolatolvasós téma. A nő a hasára üt, elképzeli hogyan töltené majd a hétvégét, de a férfi máshogy dönt és jön a hiszti, mert ő már fejben megbeszélte magával mi lesz. Mondjuk a nő filmezős, otthonülős programot akart, a férfi meg étterembe menne, de igazából mindegy milyen példát hozunk fel, lényeg, hogy nem egyezik a két ember akarata.

Nem értetlenség ha az ember nem tudja előre, hogy a másiknak éppen mihez lesz kedve. Számomra inkább az az érdekes ha tényleg tudja valaki, mert akkor ott a másik ember elég unalmas lehet, aki mindig ugyanazokra a dolgokra vágyik és ezért nem nehéz ,,olvasni a gondolataiban". A legtöbb ember azért ennél összetettebb. Néha szeretne otthon kettesben lenni a párjával, néha elmenni ide-oda, de néha nélküle találkozni a barátaival. Még egy példa: Tegyük fel nem lett betervezve semmi közös program hétvégére és engem elhívnak a barátok bárhova. Nyilván igent fogok mondani, hisz elvileg szabad a hétvégém. Gyakorlatilag pedig a nő a torkomnak ugrik: hááát én azt hittem, úgy gondoltam, úgy terveztem, hogy majd együtt.... Meg is fordíthatjuk. :D Felvetem neki, hogy elmehetnénk vacsizni szombaton, de jön a hiszti: hááát de ééén úúúgy gondoltam, úúúgy terveztem, hogy majd szervezek valami programot a csajokkal. XD

Gyönyörű közmondás: néma gyereknek anyja se érti a szavát. Ez a jelenség pedig igazából bármilyen ember-ember kapcsolatban megfigyelhető, mikor egyik fél elvárja a másiktól, hogy tudja amire gondol, amit tervez, mert ha nem akkor értetlen, hülye stb... Pedig nem. Annál vannak komoly gondok aki nem mondja ki egyértelműen a dolgokat és elvárja a másiktól, hogy ő majd biztos tudja.

ma 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!