Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet a bizalmat visszaép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a bizalmat visszaépíteni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a volt páromba még mindig. Fél éve vagyunk külön, ő nem hajlandó békülni, megbocsátani. Sajnos egy idegösszeroppanás (túlterheltség, gyászfeldolgozás) közepette agresszívvá váltam vele szemben. (Soha nem voltam agresszív!)

Együtt terveztük az életünk, három évig voltunk együtt. Neki még mindig hiányzok, és ő is szeret, de azt mondja, hogy nem tud bennem bízni, hogy többet nem lesz ilyen. Fél éve stresszkezelést tanulok, voltam pszichiáternél (többnél is), mindegyik azt mondta, hogy teljesen normális vagyok, ép vagyok, csak az idegi kimerültség vezetett ide, de ha megtanulom kezelni, többet nem jön elő ilyen. Nyilván nagyon sokat dolgozom magamon, a magam szempontjából is, mert volt olyan itt a faluban, aki az idegösszeroppanást egy elájulással szenvedte el, és hetekig a pszichiátrián feküdt. Én ezt nem szeretném. Viszont az exemet nagyon szeretném visszakapni.



ma 05:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, én vagyok a nő.
ma 05:34
 2/4 Noren1989 ***** válasza:

Leginkàbb sehogy.

Fél éve csak lengetitek egymàsnak a mézesmadzagot. Màr rég fel kellett volna dolgozni, h ennek vége, max még dugtok pàrat.

ma 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mármint bántalmaztad? Szerintem ne ragaszkodj a múlthoz. Ha tényleg önzetlenül szereted, akkor hagyod élni, továbblépni rajtad és nem zaklatod. Simán lehettek még mindketten boldogok, de ehhez elengedés kell. Most magányos vagy, azért kapaszkodsz abba, hogy vele milyen jó volt és biztos voltak jó dolgok is, de ha idáig jutott a kapcsolat, ha ezzé váltál vele, akkor nem hiszem, hogy egymás jó oldalát erősítitek. Bízz abban, hogy valaki mással jobban össze fogsz illeni te is és ő is.
ma 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi soha nem indokolja az agresszivitast.
ma 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!