Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csavaros fogimplantátumra...

Csavaros fogimplantátumra lenne szükségem, de sok fogam hiányzik, van, amelyik egymás mellett volt. Ilyenkor minden fog helyére egyesével kell csavarokat betenni, vagy eg tudják oldani azt, hogy 3-4 fogat is "visszaépítenek" egy vagy két csavar?

Figyelt kérdés
Illetve akinek van ezel mostanában (2024 tavasz/nyár) tapasztalata, mesélne egy kicsit? Mennyibe került, hogy zajlott, mennyi ideig tartott, amíg lett szép fogsora? Fáj, amikor beültetik a csavart? Vagy ezt érdemes altatásban kérni? Minden tapasztalás érdekelne.

jún. 22. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csináltass kivehetőt. Olcsóbb. Ha nem válik be később áttérhetsz a drágább implantátumos opcióra. Én is így jártam 35 vagyok az alsók hiányosak csak az elsők vannak meg. A felső fogaim közül mind megvan. Nálam ez a terv.
jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jesszus, nem akarok kivehetőt, mint valami nyanya. Azt szeretném, hogy benn legyen, mint egy rendes fog, és többé ne legyen vele probléma, dehogy veszegetem ki, inkább szerzek pénzt, hogy ne kelljen erre fanyalodni.


Tapasztalatok továbbra is érdekelnének.

tegnapelőtt 00:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Kiveheto nem is stimulalja a csontanyagot, ami leepulhet.

Olvass angol myelvu forumakat es menj el harom, megy kulonbozo sebeszhez konzultaciors.

Ne sporolj a kutatason.

CT-t kerni fognak. Sok esetben csak a sajatjukat fogadjak el.

tegnapelőtt 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok megint, bocs hajnalban irtam, nagyon fáradtan, tehát: megnézik, hogy egyáltalán alkalmas vagy e implantálásra, ezt senki itt nem fogja neked tudni megmondani. Ha dohányzol hagyd abba, ha cukros vagy az nem jó, ha nincs elég csontanyagod akkor lehet rászorulsz augmentációra, és még sok más dolog. Menj el szájsebészhez, de lelkiekben készülj fel, hogy lehet, hogy MOST, ebben az állapotodban nem lehet *még*, implanálni és elküld a sebész ilyen és olyan kezelésre.

Sok sikert. Ez megviseli az embert, de pozitivan kell hozzáállni és ne függj az eredményen olyan szinten, hogy összetörj, ha nem sikerül.

tegnapelőtt 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as again and utoljára.

Még ami megkapta a szemem egy mondattöredék tőled " többé ne legyen vele probléma", ez nem ilyen, ugyanúgy ápolni kell a szádat, nagyon kell rá vigyázni, valójában fel kell fejleszteni a szájhigiéniádat, ha eddig hiányos volt, ezzel kapcsolatban is kérj pontos tanácsot. A gyógyulás hosszú folyamat és életed végéig jó esetben évi kétszer kontrollra fogsz járni, hogy nincs e probléma (a gyógyulásnak különböző lépcsői vannak, más amikor az inyed összeforr, más mikor becsontosodik, és más mikor már terhelhető). A lényeg, hogy vigyáznod kell magadra és tudatos életet élni.

tegnapelőtt 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!