Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy változzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy változzon ebben az egy dologban?

Figyelt kérdés
Párom (férfi) 28 éves és 5 éve vagyunk együtt én (nő). Az a helyzet hogy egy fő probléma van a kapcsolatunkba az pedig az alkohol. Minden nap délután megiszik 5-6 doboz sört. Nagyon sokat mondtam már neki hogy ne tegye ezt és hogy engem nagyon zavar és szeretném ha abba hagyná de nem teszi,mindig csak ígéri. Mit tudnék tenni hogy valahogy rá vegyem hogy hadja abba. Nagyon szeretem de nekem nincs erre szükségem hogy esténként azt nézzem milyen állapotban van. Volt a családunkban alkoholista és nem akarom hogy a múlt megismétlödjön. Valakinek valami tipp?

ma 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

"Volt a családunkban alkoholista és nem akarom hogy a múlt megismétlödjön."


Azok a családi minták.....

ma 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

28 évesen alkoholista és ez csak rosszabb lesz.

Könyörgöm, ne szülj neki gyereket!

ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog változni, mindig csak igéri, te pedig még mindig vele vagy. Pedig már 5 éve ismétlődik a múlt.
ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2. Köszönöm a választ de nem a gyerek témáról kérdeztem. Illetve az se biztos lehet e gyerekem.


3. Igen mert nagyon szeretem mert ezt eltekintve meg mindig ott van velem/mellettem sokat segít a teendőkbe. Csak ez az egy probléma van hogy délután 5-6 felé elkezd sörözni

ma 19:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!