Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen okai lehetnek annak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek annak ha egy srác nem szexel a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Fél éve együtt vagyunk és még nem szexeltünk... amikor kérdezem miért van ez folyton csak azt mondja hogy nehogy azt higgyem hogy velem van a baj.

Múltkor már annyira kivoltam hogy konkrétan rákérdeztem mikor csináljuk... azóta még az együttalvást is próbálja minél jobban halasztani

Kiborulok, mi lehet a baj?


2011. máj. 30. 17:23
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
igen, ez igaz... a felizgulás se egyszerű nála
2011. máj. 30. 17:36
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most végül is meddig jutottatok? Meztelenül láttad már?
2011. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
75%

Akkor csinálj olyan helyzetet,hogy nem tud menekülni.

Lényeg,hogy nem zavarnak.Petting volt ugye? Akkor már onnan csak egy lépés.Laza petting...persze biztatod,hogy nem lesz akció: Úgy kiverem a farkad,hogy beszarsz!

Féluton puff...beleülsz.Ennyi.

2011. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
láttam, oráloztam is neki már, sőt azt nagyon is szereti... ha annyira kicsinek gondolná a szerszámát akkor szerintem ezt se engedte volna :S
2011. máj. 30. 17:40
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Éreztesd vele hogy ő a csávó, és ő viszi a szekeret. Ha elérkezett a pillanat lefekszik veled, addig csak dicsérd őt, és dolgozz a büszkeségén.
2011. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok egyébként? :) És gondolom szűz ezekszerint..
2011. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

mindketten 18.

állítja hogy egyszer már volt csajjal...

2011. máj. 30. 18:17
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet,hogy az az egy alkalom annyira rossz volt és olyan mély nyomot hagyott benne,hogy most nem képes feloldódni. Én a helyedben beszélnék vele erről. Megkérdezném hogy mi a baj?Miért nem szeretné?És hogy te mit tudnál tenni,mert szeretnéd,hogy neki jó legyen. Semmiképp nem hagynám rá,mert akkor örök időkre így maradna.
2011. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
100%
kezdd nyugodtan úgy, hogy megmondod, neki hogy rosszul esik hogy nem hív, ésatöbbi ami még rosszul esik. beszéljétek meg
2011. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Hát teljesen beteg az tuti, lehet h vmi trauma érte az előző csajjal, mondjuk megalázta vagy kidobta miután lefeküdt vele vagy ilyesmi, passz...


Vidd el valami pszichológushoz, de előtte próbáld meg elcsábítani, vagy finoman rábeszélni, kikérdezni, hogy mi a gebasz nála, stb.


21f

2011. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!