Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen okai lehetnek annak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek annak ha egy srác nem szexel a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Fél éve együtt vagyunk és még nem szexeltünk... amikor kérdezem miért van ez folyton csak azt mondja hogy nehogy azt higgyem hogy velem van a baj.

Múltkor már annyira kivoltam hogy konkrétan rákérdeztem mikor csináljuk... azóta még az együttalvást is próbálja minél jobban halasztani

Kiborulok, mi lehet a baj?


2011. máj. 30. 17:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Kicsi a farka és szégyelli.
2011. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%

1. Az a baj, hogy így kérdezted meg, ahogyan. "Mikor csináljuk?" :D Ez baromi közönségesnek hat ám. Főleg egy nőtől. :)


2. Talán tarta valamitől, fél, hogy mit fogsz szólni.

2011. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem kellett volna így rákérdeznem de nagy a feszkó bennem emiatt és csak kicsúszott :/
2011. máj. 30. 17:25
 4/29 A kérdező kommentje:

bocsánatot is kértem tőle utána de azt mondta hogy egyáltalán nem haragszik jobb is hogy kiböktem.


ennek ellenére azóta sem változott semmi, sőt

2011. máj. 30. 17:27
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Tök nyilvánvaló, hogy azóta még rosszabb lett. Én továbbra is arra tippelek, hogy van benne valamiféle gátlás.
2011. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tényleg az,amit az első írt..sosem felejtem el,amikor először volt ilyesmi a barátommal, és csók közben megfogtam neki, zavarba jött,és mondta,hogy "de nekem nincs valami nagy ..." Olyan édes volt, szégyellte magát. Biztosítottam,hogy nekem az elég,és nem zavar. És valóban jó volt vele mindig. Ha baja volt/van magával,mindig hangoztattam,hogy nem is jó a nagy, nekem a kisebb is elég,stb..erősítettem az önbizalmát. Szerintem kezdeményezz kicsit,ne csak kérdezősködj. Az egyértelműbb,meggyőzőbb, és nem is lehet olyan egyszerűen ellenállni,már ha szeret és kíván. Persze ne túl rámenősen.
2011. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

A fiúnak mindig ez fog a szeme előtt lebegni...

-Mikor csináljuk?


Én is jártam így egyszer....Ez nem kaja,alsógatya,stb...

Amikor úgy adódik,ne csinálj olyan helyzetet,ne szólj semmit,csak csendben vedd elő a farkát és játsz vele,és biztasd....arra,hogy szeretnél örömet okozni neki.Éreztesd azt,hogy ő fontosabb,mint te.És majd beindulnak a dolgok.

2011. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Először is, erőszakkal közeledsz semmit nem érsz el. Petting van? Ha együtt alszotok simogatni szokott, felizgul? Én is egyébként arra tippelek valami miatt, akármi szégyenlősebb, és nem igazán bízik meg benned még teljesen.
2011. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

petting az van, fel is izgul... csak aktusra nem kerül sor soha


az a baj hogy amióta történt ez a rákérdezős incidens (kb 1 hónap) azóta nem is hívott magához aludni.

szóval még csak elővenni se tudom meg játszadozni vele, ahogy az egyik válaszoló írta...

2011. máj. 30. 17:35
 10/29 anonim ***** válasza:
Megjegyzem, ha annyira gátlásos, akkor lehet, hogy felizgulni is csak nagyon nehezen tud.
2011. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!