Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az ha eddig távkapcsolatban voltunk barátnőmmel és nyáron taliznánk és megpróbálnám lefektetni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 21:25
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Igen, még nem töltötte be a 25-öt de már ahhoz van közelebb :), és belegondolva szerintem is a temperamentum rengeteget számít szerintem sem menne ez mindenkinek. Főleg mivel azt hiszem te írtad korábban, hogy több távkapcsolatban élőt is ismersz akik emellett párhuzamos kapcsolatot tartanak fenn. Na ha nekem ez csak megfordul a fejemben onnan fogom tudni, hogy már felesleges törnöm magam és jobb lesz ha befejezzük.
2011. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
Igen, én írtam. Ezt tapasztaltam. Sajnos. Lehet gyakokribb az ilyen eset, mint a tiétek...megint csak sajnos.
2011. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:

pff.. ez mindenkinek a saját döntése. ha ezer és ezer ilyen példa is van, tőlünk valamilyen szinten ez független.

mégis összefüggés: ők is, mi is emberek vagyunk.

cáfolat: ugye nem kell indokolnom hogy nem hasonlítgatunk "olyanokat" mihozzánk :)

2011. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
Meg sajnos nem csak a távkapcsolatokban :)
2011. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
Na igen....ezek után a "rendes" kapcsolati kilengések más értelmet nyertek számomra :)
2011. máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
Aczél megint az ujjaim alól vetted ki a szavakat :) Örülök, hogy beszélhetek veletek.
2011. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:

höhö az ujjaid alól :) de szép :))

igen, én is örvendek :)

2011. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
azt mégsem írhattam hogy a számból mivel nem beszélek :D
2011. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
én már chatelésnél az írást mondásnak, beszédnek tekintem xD
2011. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
nem baj nekem tetszik ez az ujjaim alól vetted ki a szót dolog :D most jutott eszembe
2011. máj. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!