Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az ha eddig távkapcsolatban voltunk barátnőmmel és nyáron taliznánk és megpróbálnám lefektetni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 21:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
Érdekes, történetet osztottál meg velünk. És nálatok mióta van ez a nagy lángolás?
2011. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:

Aczél akkor ebben is hasonlítunk nekem nagyon ritkán vannak mély érzéseim és nem is vagyok az a pasikat cserélgető típus mióta sikerült elfogadnom ezt a helyzetet és mióta megtudtam, hogy az érzés kölcsönös azóta én is természetesnek veszem. Valóban az ember fura dolgokra képes.



Kedves 85%-os attól hogy 25 vagy még semmiről nem maradtál le bár azt már tudom ezt az érzést nem lehet keresni. Csak elragad egyik pillanatról a másikra. Én eddig úgy éltem, azt éreztem valami hiányzik nem voltak céljaim nem tudtam mit akarok pedig mindig is elég talpraesettnek tartottak. Végre van miért és van kiért tenni előbbre lépni az életemben.

2011. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
hát.. ahogy én 21 évesen látom a világot.. 25 évesen is még nagyon sok minden történhet.. nem várt dolgok. de tényleg.. soha nem lehet biztonságban az ember a meglepetésektől. és ha már nem lepődsz meg semmin? akkor is váratlanul érhetnek :)
2011. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
Nálam? Ha most ezt is elkezdem boncolgatni sosem jutok a végére :) Igazából az egész ismeretség egy online játékon történt, de már vagy 2 éve ezért is ismerem őt minden oldaláról a hibáival együtt mert eleinte főleg azokat tapasztaltam. Viszont nem is tudom, hogy fogalmazzak a kezdet kezdete óta egy hullámhosszon voltunk, de játékban nem akartunk semmit a másiktól az egy nagyon elvont és fiktív hely erre rá kellett jönnöm ő meg mindig is két lábbal a földön állt. Nem kezdeményeztem és ő sem mert tudta, hogy párom van meg ugye eleinte én is egyetértettem ezzel a biztosat a bizonytalanért dologgal. Ez az érzés mindig is bennem volt és szerintem benne is csak a körülmények változtak meg és 4 hónapja tart ez az ''őrület'' kb. De jelentős időt töltöttünk el ''egymással'' előtte is.
2011. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
Páff és te is 21 vagy na ez már tényleg fura :)
2011. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
Ez igaz...pl ez is eléggé váratlanul ért, de örvendek, hogy rátaláltam erre a kérdésre. Én is úgy gondoltam, hogy "furák", akik távkapcsolatra adják a fejüket és nem tudják, hogy mit veszítenek/mennyi időd pazarolnak el a semmire, mert nem jutnak egyről a kettőre...de kezdem belátni, hogy megérheti a fáradtságot, ha megvannak az érzések, amik összetartanak.
2011. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
Szeretlek olvasni titeket! :)
2011. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:

majd visszaolvasok, biztos jó olvasni minket :)

hát Kisasszony, rengeteg véletlen van ma.. :)

2011. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
Őszintén mondom neked én jobban bánom azt az 5 évet amiből az utolsó 3-at már egymás mellett éltünk le nem pedig együtt mint azt, hogy most várnom kell. Pedig arra a mindennapos találkozás volt a jellemző. Meg persze én nem is tudnék pasikat cserélgetni bulizni meg nélkülük is teljesen jól tudok tehát nem érzem hogy bármiről is lemaradnék. Ahhoz hogy én váltogassam a partnereimet nem vagyok elég közvetlen. Talán aki nem ilyen az veszíthet az érezheti, hogy mennyi mindenből kimarad én viszont lazán hárítok minden közeledést :)
2011. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
A jó kapcsolat tényleg mindent megér:) Nyílván kell egy bizonyos temperamentum ehhez az egészhez...mindenkinél ez nem működne. És ő is a 20-as évei elején van?
2011. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!