Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az ha eddig távkapcsolatban voltunk barátnőmmel és nyáron taliznánk és megpróbálnám lefektetni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 21:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
megprobálni meg lehet
2011. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:

A távkapcs alatt azt érted, hogy eddig még nem is találkoztatok?Ez lenne az első találka?

Ha ő is leakar veled feküdni akkor hajrá, ha meg nem akkor úgy se fogja engedni a dolgot

2011. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
mennyire távkapcs és mióta?
2011. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
még nem találkoztunk igen ez lesz az első h találkozunk 3 nap mulva lesz h egy hónapja vagyunk távkapcsolatba :)
2011. máj. 29. 21:32
 5/64 anonim ***** válasza:

fú az kemény.



...

ez nagyon gyerekes, hány éves vagy?

am dugd meg ha akarod... bár gyakorlatilag nem is ismeritek egymást

2011. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:

De hát hé, ha még nem is találkoztatok, akkor ez nem is kapcsolat..

Ettől még megpróbálhatod lefektetni.

2011. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 nielindi ***** válasza:
41%

gratulálok!! ez kapcsolat! biztos hatalmas a láv meg minden...

hogy a francba lenne bármi is köztetek, ha nem találkoztatok?!?! ez nem távkapcsolat, ez lófaasz!

2011. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
Megpróbálni meglehet de én nem ajánlom:)Mert én a csaj helyében elküldenélek....hadd ne részletezzem hova:D
2011. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:

höhö.. milyen ismerős szitu.. de ááá 3 nap múlva? mázlista... hát én mi még várunk.. vagyis még nincs lehetőségem találkozni vele, de akkor...

szerintem adj meg neki mindent amit tudsz, más nem is számít :)

2011. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
Annak aki azt írta ez nem kapcsolat, hát ez nem feltétlenül igaz. Bár az internet világában gyakran eltévedünk és belelátunk olyan dolgokat egy adott szituációba amik valójában nincsenek is meg. Saját tapasztalatból viszont tudom azt mondani, hogy igen is bele lehet szeretni valakibe ilyen módon is bár mi nem neveztük kapcsolatnak mielőtt találkoztunk volna és talán még most sem, de mióta együtt töltöttünk egy hétvégét azóta rettenetesen szenvedünk a távolságtól. Mi nem feküdtünk le bár ennek csak egy konkrét oka volt, én is akartam és ő is tegyük hozzá nem kisgyerekek vagyunk már. Viszont ha te csak azt látod a találkozásban, hogy jaj le tudom e fektetni akkor azért illene elgondolkodni hogy még is mi ez és van e értelme egyáltalán.
2011. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!