Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az ha eddig távkapcsolatban voltunk barátnőmmel és nyáron taliznánk és megpróbálnám lefektetni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 21:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
Nem akartam személyeskedni (vagyis de, mert konkrétan a te/90%os válaszoló tapasztalataira voltam kiváncsi) :P És milyen jól összejöttünk, női és férfi szempontból is tudjuk tárgyalni az esetet.
2011. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:

igazából.. ez az aggódás dolog nem hangzik rosszul. persze általában véve nem jó hogy aggódnod kell valami miatt, de a párod helyében nagyon megérintene hogy ilyen fontosnak tartod kettőtök kapcsolatát.

most nem fogok Kedvesemmel belemélyedni ebbe a témába, de nagyon megtisztelő lenne ha ilyen őszinte érzései lennének.

2011. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
nagyon érdekes. fura az egyik "alanynak" lenni.
2011. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
Azt a törődést amit ő ad nekem még a monitor előtt ülve is annak a töredékét sem kaptam meg az előző kapcsolatomban. Persze arra sincs egy rossz szavam se. Valóban fontosnak tartom őt magát, azért mert így is megértjük egymást fél szavakból mert ha telefonon beszélünk elég megszólalnom és tudja ha baj van. Mondjuk ez a fajta aggodalom csak a találkozásunk után alakult ki bennem mert mindig is a realitás mezején akartam maradni a találkozó előtt legalábbis. :) Nagyon örülök, hogy vannak olyanok akikkel tudok erről beszélni és főleg, hogy van még akinek az élete hasonlóképp alakult. Mivel ezzel a témával kapcsolatban én is tettem fel egy kérdést, de nagyjából annyi jött vissza, hogy nem vagyok normális.
2011. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
Aczél megtaláltad a megfelelő szót látom :) ''fura'' én is mindig ezt mondom az egész olyan fura de mégis jó.
2011. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:

hát.. ez bennem is felmerült.. lehet nem vagyunk normálisak.

ámbár ha ti így vagytok, mi így vagyunk, akkor lehet nem mi vagyunk furák hanem a világ az :P

2011. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
Tényleg nem akarok olyanba belemászni, ami kellemetlen lehet, de lassan 25 éves vagyok és egyre biztosabb benne, hogy még sosem éreztem így, ahogy ti, és senki sem érzett így irántam, ahogy ti éreztek a kedvesetek iránt. Ezen az oldalon is és az életben is a szerelem elcsorbúlt formájával lehet legtöbbször találkozni...sajnos. És akkor jösztök ti...és durván rácáfoltok erre, úgy, hogy nincs melletetek a szeretett személy. Fantasztikus!
2011. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
Hát elmesélek nektek valamit ha már úgyis csak 3-an beszélgetünk a kedves kérdező talán már be sem néz :). Adott egy 48 éves ember nem mellesleg az apám. 5 évvel ezelőtt torrentezés közben ráírt egy nőre, hogy jó lenne ha vissza is töltené azt amit letölt. Ahogy a nő válaszolt neki idézem az ő szavait ''mintha áram lett volna a billentyűzetben olyan érzés volt'' amikor ez megtörtént épp elment nálunk a net és egymástól függetlenül elkezdték keresni a másikat egy nyamvadt ''szia'' miatt azt mondja apám ő ilyet soha nem érzett és 20 év házasságot rúgott fel azóta együtt vannak és 5 év után is ugyanolyan szerelmesek és mondhatom apámat anyámmal soha nem láttam ilyennek. Persze a házasságuk jóformán katasztrófa volt de ebbe nem mennék bele. Ettől függetlenül én nem hittem ebben egészen az elmúlt néhány hónapig.
2011. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:

így még biza nem gondoltam magamra :$

de igazad lehet. azt tartom fontosnak hogy természetesen viselkedjünk, viszont ahogy nem tartom természetesnek havonta új "partner" beszerzését (akkor legyen az ember szingli de ne essen már mély érzelmekre 2 hétre.. pfff) úgy most teljesen helyesnek (és természetesnek) érzem ezt a saját életemben.

2011. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
ez tényleg nem semmi... az ember sokminden meglepő dologra képes azt hiszem :)
2011. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!