Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az ha eddig távkapcsolatban voltunk barátnőmmel és nyáron taliznánk és megpróbálnám lefektetni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 21:25
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:

szerintem csupán még fiatal, és így fogalmazott a Kérdező :)

áhh.. Utolsó, hasonlók :/ mókás, én sem tudom igazán minek nevezni a "távkapcsolatot" de nem is ez számít, ugye? :)

2011. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
Azoktól kérdezem, akik hasonló "távkapcsolatban" vannak...megéri a fáradtságot? Még nem is találkoztatok, de már fel vagytok tüzelve, hogy úúúúh, hogy meg fogom d*gni, pedig valószínűbb, hogy nem juttok el addig. Vagy ti, hogy látjátok?
2011. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:

12:18-as vagyok

Aczél nem tényleg ne az számít, hogy hogyan nevezzük :) a lényeg amit érzünk és ezen nálunk nem változtat az a csekély 2000 km-er :) Remélem nektek is összejön a találka és legalább fele annyira jó lesz mint a miénk mert az már akkor is nagyon jó :).


Utolsónak

Érdemes e várni? Csak a szex miatt nem ahhoz a környéken is találsz partnert. Viszont ha azt érzed amit az ilyen helyzetben lévők mint pl én akkor biztosra mondhatom, hogy érdemes várni.

2011. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:

13:07-es vagyok

Remélem nem veszitek támadásnak, csak kiváncsi voltam:)

Nekem sosem volt távkapcsolatom, de a környezetemben lévő távkapcsolatban élő embereket nagyon megviseli. Nem meglepő, hogy némelyiküknek van párhuzamos kapcsolata is. Ezért voltam arra kiváncsi, hogy a lényeg a testiségen van-e...

Mesélnétek arról, hogy ti hogyan élitek meg ezt az egészet? Te már találkoztál vele, de Aczél még nem...érdekelne mindkettőtök véleménye. Hogy bírjátok, hogy nem ölelhetitek át, nem csókolhatjátok meg, nem bújhattok hozzá, nem tud megvígasztalni, ha rossz kedvetek van...biztos nem egyszerű.

A másik, ami még nem hagy nyugodni...hogyan fogtak meg ennyire azok a lányok? Ez lenne az igaz szerelem? Szóval mégiscsak létezik?

2011. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
azt nem tudom hogy igaz szerelem létezik-e, nekem ez túl elvont.. deee az biztos hogy piszkosul hiányzik, elég ergya állapot, viszont más lánnyal nem volt még így :) valahogy különleges.. nyilván ha bárki hasonlóan érdekes személyiség lenne akkor leragadtam volna mellette.. deee hát ez nem így megy. egy darabig amúgy teljesen jó volt úgy is.. aztán hát.. így alakult :)
2011. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszod! Akkor ez több, mint a "majd találkozunk és megpróbálom lefektetni" dolog. Habár nem tudom az életkorotokat, de nem hinném, hogy tinik vagytok...ahhoz túl nagy az önuralmatok.

Ésés még valami, gondoltok a jövőre? Mi lesz majd a nagy találkozás után, mikor megint közétek áll a távolság? Vagy alapból nem számítotok hosszútávra?

2011. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
hát.. sz.ar lesz utána.. de most is az. úgyhogy nem számít... ha csak simán szex kéne, nyilván lenne módunk megkapni nekem és a többi hosszászólónak is közelebb :)
2011. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:

Érdekes dolgokat tudtam meg:) Köszönöm:)

Lehet egy távkapcsolat is szenvedélyes és mindent elsöprő...de azért remélem, hogy én olyanba szeretek majd belé, aki a közelembe van:P

Minden jót kívánok! Süljön el jól a találkozás!...és hát eddig is volt valahogy, ezután is lesz;) talán közelebb költöztök egymáshoz...mert értem én, hogy a szex nem minden, de fusztráló, ha nincs.

2011. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
Én lennék aki Aczélnak válaszolt :) viszont én a női oldalt képviselem. Hogy milyen így a találkozás után? Nehéz szinte már elviselhetetlenül, ha a testiségre gondolok nem hittem, hogy ilyen velem előfordulhat mert eléggé szeretem a szexet és én eme kedves illető miatt egy 5 éves kapcsolatból léptem ki persze nem csak miatta nem volt már jó amúgy sem. Na, de amit ki akartam hozni belőle mióta találkoztunk én nem kívánok mást nem is érdekel más mint férfi egyszerűen nekem csak ő létezik tényleg olyan mintha amikor elment elvitte volna a másik felem. Hogy később, hogy alakul nem tudom néha félek attól hogy mi lesz ha rámegy a távolságra ez a ''kapcsolat'' mert egyikünk sem híve ennek. Egyenlőre viszont kitartunk és augusztusig már nincs sok idő bár utána is az ország két végében leszünk a jövőt illetően ha visszamegy külföldre megyek vele én is. Tudom, hogy mi nem bírnánk évekig a távolságot és nem a szex miatt hanem az összes többi dolog miatt amit nem adhatunk egymásnak ilyen messziről. Mert annyira hihetetlenül jó volt mellette ébredni azon a 2 rövid napon :)
2011. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Csak még annyit, elhiheted én is jobban szerettem volna olyanba beleszeretni aki a közelben van előző párom 8 km-re volt a mostani 2000-re :) és igen elég flusztráló ha nincs szex viszont alternatív megoldásokkal enyhíthetők a hiánytünetek :) és szerintem ez a szerelem én úgy érzem ennél nem tudnék többet érezni valaki iránt. Csak érje meg ennyit szenvedni semmi mást nem szeretnék csak nem csalódni :)
2011. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!