Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az ha eddig távkapcsolatban voltunk barátnőmmel és nyáron taliznánk és megpróbálnám lefektetni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 21:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:

Én eddig csak a távkapcsolatok bukatóit láttam, és ezért alapból nem is láttam a lényegét. Viszont nem is tudom elmondani, hogy milyen érzéseket keltett bennem az, hogy ti így gondolkodtok és ilyen kitartóak vagytok.

És húúúúúúha 2000 km? Hogy ismerkedtetek meg?:P

2011. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:

90% úúúúú :)

höhö, hát.. én még azt is alig hiszem el hogy ilyen témához hozzá tudok szólni.. de várom hogy találkozzunk, 1 hét.. ha nem is augusztusban, de július végén.. még lemegy addig pár vizsga.

nekünk is van vagy 600km.

2011. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:

18:59-esnek

Interneten ismertem meg, de elhiheted nem társkeresés céljából barangoltam főleg mivel írtam 5 éves kapcsolatot rúgtam fel, és ő sem egy netes hős szerelmes eleinte nonszensznek tartottuk ezt az egészet én el sem mertem mondani még magammal is nehezen fogadtattam el mivel mindig is hülyeségnek tartottam ezt a netes szerelem dolgot. Viszont azért el kell mondanom egyenlőre több a rossz dolog számomra ebben mint a jó főleg mert rengeteget aggódok, hogy mi van ha az ő érzései változnak. Viszont valamiért úgy érzem megéri remélem életemben először nem csalódok.

2011. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:

hmm :)

hasonlók :) ámbár én nem aggódom :$

2011. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
Én sajnos ilyen vagyok, nagyon kevés az önbizalmam igazából nem lenne okom az aggódásra mert már többször is kért hogy higgyek benne meg hát egy idegenért hazarepülni 2 napra... utálom hogy ilyen hülye vagyok mert szerintem ő sem aggódik, de amíg nem lehetek mellette szerintem ez nem múlik el.
2011. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:

Tiszta szívemből kívánom, hogy ne csalódjon egyikőtök sem! :)

Te, kedves Aczél, úgy érzed, hogy a lány is hasonlóan érez irántad? Én pont fordított esetet képzeltem el...Te, kedves 90%os, nem kételkedsz, mert már találkoztatok és éreztette, hogy Te kellesz Neki, míg Aczél barátunknak nem volt ahonnan bizonyosságot nyernie...

2011. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:

nem, a bizonyosság az egy olyan kincs amit szerintem sohasem kaphatunk meg.

így sohasem tudhatod hogy nem csalnak meg, hogy holnap felébredsz.. ez már csak így van. de wáááá én is meglepődöm mennyire egybesültem az univerzummal, engem nem érdekel a bizonytalanság. és igazából arra sincs szükségem hogy azon filózzam hogy mit érzek, illetve hogyan érezhetek úgy ahogy..

telnek a napok, és eljön majd a nyár.. azt hiszem nincs semmi ok rá hogy ne legyen nagyszerű. ennél meg aligha várhatnék bármikor is többet :)

2011. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
Nagyszerűen viszonyulsz a dolgokhoz! Bizonyára ezért működik nálad ez a távkapcsos dolog. Megkérdezhetem, hogy van már tapasztalatod a távkapcsolatok terén?
2011. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:

az ég világon semmi.

amúgy, hogy így rám terelődött a szó, én valahogy nehezen hívom ezt kapcsolatnak.. a táv mondjuk adott.

majd kapcsolat lesz.. ha hmmm :)) találkoztunk (höhö)

2011. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
Aczél veled én is egyetértek és szeretnék így gondolkodni és biztos vagyok benne, hogy ha így állsz hozzá akkor nagyon jó lesz mert mi is így tettük felejthetetlenné. Mivel én nő vagyok ugye ezért szerintem nálunk normális a filózás a párom nem aggódik és teljesen biztos a dolgában meg bennem is és őszintén szólva én sem kételkedem benne csak néha hatalmukba kerítenek a felesleges gondolatok :) Viszont annak aki azt írta biztos lehetek benne mert kimutatta az érzéseit amikor épp józanul gondolkodom akkor én is így érzek. :)
2011. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!