Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teherbe akarom magam ejtetni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe akarom magam ejtetni, de utána el is akarom vetetni. Kell hozzá a szülő, illetve szülői aláírás a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

Nem szeretném ennek az okát részletezni. Még nem töltöttem be a 18-at. Teherbe szeretném magam ejtetni egy sráccal, de nem akarom megtartani. Az okát ne kérdezzétek, nem mondom meg miért.

Kérlek normális válaszokat írjatok. Köszönöm.


2011. máj. 28. 17:09
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Kösd föl magad, azzal minden probléma megoldódik.
2011. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
45%

ja és nem hülyeség amit irtak lenézik az olyan nőket a korházba akik vetetnek,max ha indokolt orvosilag akkor nem...és anyuci tudni fog rola mert kell hozzá,plussz kb.20-30ezer ft-od bánja.még egy felnőtt asszonyt is lealáznak,nem hogy a kis fiatal szukákat


Érdekes módon engem nem alázott le senki, se az orvosok, sem a betegek, sem a nővérek. És senki mást se. Aki azt se tudja, miről van szó, ne pofázzon már be.

2011. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát anyám szerintem az agyturkálóhoz menj ne a nőgyógyászhoz!!!!

Gondolkodjál már egy kicsit.Először is nem biztos hogy teherbe esel akkor amikor te akarsz.A másik az hogy még van bőr a képeden kiírni hogy el is akarod vetetni a babát(ha netán összejön).Nem lehetsz akkora nagy sz..ban hogy ezt megcsináld.Más nő (mint pl.én) összetenném a két kezem egy kisbabáért aki sajnos nem adatik meg,te meg ilyenekre gondolsz.Hát gratulálok!Anyukád biztos büszke lesz rád!!!!

2011. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 alaszka válasza:
100%
Normális válaszokat egy ilyen kérdésre??? Szerintem jelentkezz egy pszichiátrián, hátha még menthető vagy. Azt gondolod egy új élettel te úgy rendelkezel, ahogy akarsz??? Ki vagy te??? Én ilyet 14 évesen sem találtam volna ki..Remélem a pasid hamar rájön kivel áll szemben, és lapátra tesz!
2011. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
egy undorító ember vagy!! másoknak tudod mit meg nem adnának egy babáért? te meg csak így viccből elvetetnél egyet.... tudok gratulálni hozzád!! remélem jól alszol majd utána...
2011. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

Na nehogy már te osszál le mindenkit, és neked álljon feljebb!!! Nem tudom ki vagy de bennem is felszaladt a pumpa.

De nem ismétlem az előttem szólókat, arról, hogy egy gyermek életével nem lehet játszani. Édesanyámnak több abortusza volt, pedig ő akarta azokat a gyerekeket, és így is nagyon megrázó. (a családunkban valószínűleg valami genetikai defektus miatt meghalnak a fiú babák még születés előtt)

De inkább rátérek a kapcsolatodra, és annak a jövőjére.

1.3 éve együtt vagytok és a pasid félredugott. Gondolom nem ok nélkül. (ismerem a nyafogást arról, hogy ő csalt meg, de tudod a megcsaláshoz 2 ember kell. valamit nem kapott meg tőled, amit egy másik lányban talált meg)

2.Csapdát akarsz neki csalni (a teherbe ejtéssel), vagy becsapni? Komolyan gondolod, hogy ez lehet a kapcsolatotok alapja?

Retteghetsz, hogy elveszted, ha ilyen lépéseket komolyan gondolsz. Gondolom ő is érzi, hogy ráakaszkodsz, ezért valószínűleg menekül. Nem tudsz őszinte lenni vele, hogy megbeszéljétek az érzelmeiteket, hanem undorító cselhez folyamodsz? Gratulálok. Nagy jövőt jósolok nektek. :S

2011. máj. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
87%

büdös cigány!!!! csak azok csinálnak ilyet...te mocskos undorító önző gyerekgyilkos... téged kellett volna kikaparni még anyádból...de gondolom neki meg kellett a CSP ezért megtartott.. ha már ennyi eszed van, te csicska akkor csak hitesd el vele, h terhes vagy... fel tudod mérni ÉPP ÉSSZEL h EMBER ÉLETTEL dobálózol csak mert kíváncsi vagy... tudod mit?? kíváncsi vagyok milyen kinyírni egy ilyen csicskát mint te...találkozzunk és kinyírlak puszta kíváncsiságból!!!!!!!

SZÁNALMAS VAGY!!!

2011. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=WbtI1LsbiIQ


Én nem ítélkezek, én csak azt mondom, nézd meg!


Vannak kivételes esetek, amikor jobb elvetetni egy gyereket, de azért, hogy elvetesd a gyereket teherbe esni.... No comment!

2011. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Megnéztem a videót és a szívem szakadt meg.Egy ilyen csaj mint a kérdező azt sem érdemli meg hogy levegőhöz jusson nemhogy teherbe essen.Azt kívánom neki hogy a barátja tudja meg mekkora egy önző szívtelen dög és hogy soha de soha az életben ne tudja meg milyen az amikor egy kisbabát tart a kezében.Ezek után az életet sem érdemli meg.UNDORÍTÓ GUSZTUSTALAN FÉREG VAGY!!!!Remélem elolvasod a hozzászólásokat és észhez térsz,bár ha ilyet képes vagy megtenni akkor neked a nemlétező agyadat kell kikaparni nem a kisbabádat aki mellesleg nem tehet arról hogy te mekkora IDIÓTA BAROM vagy!!!!!!!!!
2011. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:
100%
remélem sose lesz gyereked.
2011. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!