Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teherbe akarom magam ejtetni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe akarom magam ejtetni, de utána el is akarom vetetni. Kell hozzá a szülő, illetve szülői aláírás a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

Nem szeretném ennek az okát részletezni. Még nem töltöttem be a 18-at. Teherbe szeretném magam ejtetni egy sráccal, de nem akarom megtartani. Az okát ne kérdezzétek, nem mondom meg miért.

Kérlek normális válaszokat írjatok. Köszönöm.


2011. máj. 28. 17:09
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

Nagyon ellenem vagytok...

Akkor elmondom, hogy miért akarom.

Van egy nő aki a mostani barátomtól terhes. A barátom azt mondja, hogy engem szeret meg minden, de a másik lánynak eleinte azt mondta, hogy vetesse el, de most meg már nem is érdekli. És ha én most teherbe esnék tőle, akkor mit mondana a barátom a csajnak, erre lennék kíváncsi, és hogy mit reagálna. És jó lenne ha nem hurrognátok le. Meg ez hülyeség, hogy mindenki engem nézne, ha a korházba vetetném el, mert azt se tudnák, hogy miért is mentem én oda.

2011. máj. 28. 17:26
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

Csak ismételni tudom magam: undorító vagy. Ha ilyen alantas húzásokra képes vagy, akkor minek kell ahhoz tényleg teherbe esned? Kamuzd be, hogy terhes vagy, és kész. Remélem, miután kibukik a dolog, a srácnak lesz egy-két kedves "szava" hozzád.

Ne egy ártatlan életnek vess véget azért, mert te ilyen undorító kis riherongy vagy.

2011. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
18 év alatt szülői beleegyezés szükséges a beavatkozáshoz.
2011. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább csak hitesd el vele hogy terhes vagy de ezt ne csináld!!!!!
2011. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
92%
teljesen mindegy mivel magyarázod,bármit is mondhatsz ezt nem lehet megmagyarázni...kiváncs vagy hogy mit szolna apasasod és ezért képes vagy megölteni a saját gyereked..igyis fogalmazhattál volna,a lényeg ez,nem lehet szépitgetni!GRATULÁLOK!
2011. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
ja és nem hülyeség amit irtak lenézik az olyan nőket a korházba akik vetetnek,max ha indokolt orvosilag akkor nem...és anyuci tudni fog rola mert kell hozzá,plussz kb.20-30ezer ft-od bánja.még egy felnőtt asszonyt is lealáznak,nem hogy a kis fiatal szukákat
2011. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
nem tudják miért mennél oda?az osztályon tudná mindeki,de nem ők keseritenék a napod,hanem a nővérek meg az orvosok.de főleg a nővérek
2011. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem nyírsz ki egy vasúti vagonban ülő családot, ha mondjuk szeretnéd felhívni magadra a figyelmet? (ez csak egy példa, remélem felfogod).

Tudod, ez undorító dolog, hogy egyesek mire képesek....

2011. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy terhességi tesztet és filctollal húzd be úgy a teszt részét,hogy pozitív legyen.Mutasd meg a barátodnak és nézd meg a reakcióját.Ennyi.Nem kell ehhez fölöslegesen teherbe esned....
2011. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te tul sok Rosalindat neztel. Sz.ar vagy
2011. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!