Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lány szülő gondok. Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány szülő gondok. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány (15 éves) akivel a korkülönbség ellenére is nagyon jól kijövünk. Már eljutottam arra a szintre, hogy bepróbálkozok nála. Viszont, ha igent mondd ugye szülőbemutatás és itt kezdődnek a bajok.

Ő a városom legjobb gimnáziumába jár és 4,5ös tanuló. És ez a szüleiknek nem elég, nem csesztetik, hogy tanulj már, de nem is örülnek "ennek a nagyon rossz átlagnak". Ellenben nekem sajnos évet kellett ismételnem (ezt most nem részletezném) így csak egy sulis év van köztünk, míg a valóságban 2,5 év.

Na most én attól félek, hogy ha az értelmiségi szülők megtudják, eltiltanak tőle, mert rossz hatással lennék rá. És ezt nagyon nem szeretném, mert nagyon szeretem a lányt. Amúgy meg ez a bukás meghozta a változást, azóta megkomolyodtam, a jegyeimmel sincs probléma, és alkohol/cigi/kábítószer/buli mentes életet élek, melózok hétvégente 12 órában, és az mellett segédmunkát vállalok és üzletelek is, egyszóval fenntartom magam.

Hogy tudnám a szülőket "megpuhítani"? Még ha először nem is azzal kezdem, egyszer úgyis kiderül ...


17/F


2010. ápr. 25. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha kérdeznék, hogy hogyan állsz sulival, akkor a mostani jegyeidet mond és azokból is a jobbakat ( azt mondtad most nincs baj jegyeiddel), ha kérdezik mégis mért csak eggyel jársz felette, mond azt, hogy év vesztes vagy és tereld másfele a témát.Szerintem nem muszáj ezt egyből bejelenteni.
2010. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne kossetek az orrukra hogy hany eves vagy hanyadikos vagy, a 2bol csak 1 informaciot kozoljetek. azt megemlitheted h dolgozol, xtem plusz pont h szorgalmas vagy, nem szorod a szuleid penzet, alakul a jovod. ha udvarias, tisztessegtudo, rendes, megbizhato fiunak ismernek meg, ha utolag ki is derul amit "kihagytatok" nem lesz olyan drasztikus hatasa.

hazudni semmikepp ne hazudjatok, en amugy az oszinteseg hive vagyok de ebben az esetben eleinte egy kis elhallgatas szerintem segitene. utolag ha mar megkedveltek finoman be lehet adagolni. ha tudjak hogy nem egy bukott angyal vagy aki leitatja a lanyukat hetvegen, mar nem lesz gond. ;)

2010. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak én attól félek, hogyha utána derül ki, akkor meg valahogy hirtelen más leszek a szemükbe, főleg, hogy eltitkoltuk.
2010. ápr. 25. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik, amit leírtál ide:)
2010. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Inkább nem, kezdésnek kicsit erős lenne :)
2010. ápr. 25. 22:28
 6/6 anonim válasza:
Nem hazudnál ha nem elsőre jelentenéd be a bukásodat.Aztán pedig ha úgy alakul, hogy kiderül hát bevallod férfiasan.Csak arra vigyázzatok, hogy pozitív legyen a kapcsolatotok a szülőknek is.Úgy gondolom, hogy ami nekik fontos az is meglegyen.
2010. ápr. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!