Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szülő lennél (vagy ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szülő lennél (vagy ha az vagy) mit mondanál erre?

Figyelt kérdés

"Anya, apa a hétvéget szertném a barátnőméknél tölteni"

16 évesek vagyunk, 3 hónapja járunk. Az ő szülei eléggé engedékenyek, az én szüleim kicsit konzervatívabbak.

16F


2009. szept. 18. 10:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Még nem vagyok szülő, de én 3 hónap után még nem valószínű, hogy megengedném. Viszont az jó, hogy legalább megkérdezed őket. Annak idején én nem mertem megkérdezni őket (valószínűleg nem ettek volna meg), hanem a legjobb barátnőm fedezett (mondjuk most épp náluk alszom)...
2009. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Tehát, én is 16 éves vagyok(fiú) és az én szüleim rendkívűl engedékenyek és jó felfogásúak, nah én úgy szoktam, először odaállok eléjük és megmondom mi a pálya, ha megengedik oké(ami biztos hogy nekem igen) ha meg nem akkor jön a B terv:) Igyis úgyis elmegyek:) de erre úgyse kerül sor :) hidd el:) 16 éves vagy pontosan eltudod dönteni mit akarsz, és szerintem nem gyerekként kezelnek, legalábbis ez az én személyes tapasztalatom:) tehát kérdezd meg: hajrá drukk:)
2009. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kösz, még gondolkodok rajta :)
2009. szept. 18. 10:13
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Elengednélek. Sajnálnám, hogy nem leszünk együtt a szabadidőnkben. Megkérdezném, hogy miért nem a lány jön át hozzánk? ;)
2009. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Ha szülő lennék az egyetlen dolog ami miatt valószínűleg elengednélek,hogy legalább tudjam merre jársz,mert ha másképp nem megy akkor hazugságokkal de véghez vinnéd amit akarsz és ez nincs jó hatással a szülő-gyerek kapcsolatra.De valószínűbb,hogy próbálnálak úgy nevelni,hogy ez a kérdés ne 16éves korodban hangozzon el a szádból.
2009. szept. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Értem, kétlem, hogy elengednének. Anyám főleg még mindig úgy kezel, mint egy 3 évest, pedig egyáltalán nem szolgáltam rá, szerintem a korombeliek 90%-ánál érettebb vagyok. Ja azt, hogy úgy kezel, mint egy 3 évest azt nem erre értettem, szóval ha nem engedné az még nem jelentené azt, hogy úgy kezel, ezt más miatt mondom. Köszi a válaszokat.
2009. szept. 18. 10:29
 7/19 anonim ***** válasza:
38%

Én elengednélek, de sunyiban beszélnék a lány szüleivel, hogy azért ne legyen ... na érted az ... 3 hónap járás után még ne, egy év után már lehet, hogy a szüleivel se beszélnék


Bár még nem vagyok szülő


17/F

2009. szept. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Ha érettebb vagy a korodbeli átlagnál,akkor nem kérdőjelezed meg a szüleid döntését,hanem elfogadod,de meghallgatod az indoklását és nem duzzogsz azon,hogy nem mehettél el,hanem átgondolod és megérted,ha a szülő félt,hogy mitől és miért.Ha ezt megtudod érteni,akkor valóban érettebb gondolkodású vagy a korodbelieknél.
2009. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szülő vagyok!!

Egy hibámvan, hogy nagyon - na nem annyira - engedékeny vagyok. :)

Ha azt mondom, hogy ekkor és ekkor hazajössz és tényleg haza is jössz, akkor bármikor elengedlek.

Szólj nekik, nincs olyan dolog a világon, amit ne lehetne megbeszélni, akármilyen konzervativak is. Bár nem tudom, Én nem ismerem nagyon ezt a tipust.

2009. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

a 10:06 os vagyok, na igen 10:23 as nak igaza van, tőlem is megkérdezik hogy hol leszek, és ha tudják semmi gond nincs, ismerik a barátaim, nem füvezek nem cigizek, inni iszok de nem részegségig szal megbíznak bennem. Ha meg nem engednek el mert gyereknek tartanak akkor bizony hozd zavarba őket:)

én már sokszor csináltam és bevált:) gondolok itt olyanra(azt hiszed hogy gumi nélkül d*gnánk, vagy miért nem engedsz el? eléggé felnőttek vagyunk hogy el tudjam/uk dönteni hogy mit akarunk, és amúgy sem d*gni akarunk hanem egymás társaságát élvezni) na erre úgy zavarna fog jönni hogy azt mondja igen:))) de ezt csak akkor mond ha normálisan nem enged el:)

én e nyárig azt hittem anyámékról hogy konzervatívak, rossz fejek lesznek, de nyáron szóbajött hogy lesz egy házibuli, csak hely nem volt, és felajánlották hogy elutaznak:) majdnem bőgtem (fiú létemre) hogy ilyen rendes szüleim vannak és ezért elutaznak:) jó volt a buli is:) most más nem jut az eszembe :)

2009. szept. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!