Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért? Te hogyan csinálnád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Te hogyan csinálnád, ha a helyemben lennél?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem, pedig iszonyatosan szerelmesek voltunk egymásba. Viszont a kapcsolatunk kezdett elromlani, egyre több dolog volt, ami miatt nem tudtunk talákozni, majd egyszer nagyon összevesztünk, és nagyot csalódott bennem, megbántottam. Aztán azt mondta, nem tudja mit érez, végül pedig azt mondta: kiszeretett belőlem. Eltelt azóta már 1 év, és én akármennyire szégyenletes, nem tudok túllépni. Egy kicsit sem jobb a helyzetem, az idő csak elsuhant, én még ugyanolyan, sőt, rosszabbul vagyok, mint az elején. Nem tudok belőle kiszerelmesedni, akárhogy próbálok. Sajnos gyakran kell látnom(ez ellen nem tehetek), és annyira kívánom őt testileg és lelkileg is. Nem értem, igazából, miért szeretett ki belőlem ilyen hamar, mikor tényleg nagyon szeretett. Furcsa fiú, de én szeretem őt. Nincs azóta barátnője, és nem is volt, de újrakezdeni már nem akarja.

Fél, hogy nem lenne újra szerelmes. Én pedig majd meghalok, mert nemcsak hogy nem értem a dolgot, mert "nagyon jó voltam neki", hanem még szerelmes is vagyok belé. Közben próbálok kiszeretni belőle, de annyi kérdés van bennem . Zaklatni már nem akarom, de állandóan folyik a könnyem, ha meglátom, és teljesen egyedül vagyok.

16/L


2011. okt. 1. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Jól leinnám magam.
2011. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Smartguy86 ***** válasza:
80%

Ha minden jó lett volna, akkor nem ért volna véget. Ez ilyen egyszerű. Nekem az a tippem, hogy nem beszéltétek meg a dolgaitokat, a szőnyeg alá volt söpörve minden probléma, egyikőtök se merte kifejezni fenntartásait a kapcsolattal szemben. Még azt is megkockáztatom, hogy te függöttél tőle, nem akartad látni a hibáit, csak örültél, hogy végre szeret valaki. Ezt alátámasztja az is, hogy már 1 éve elhagyott, de te még mindig utána sírsz.


Fogadd el, hogy a kapcsolatotok közel sem volt olyan tökéletes, mint amilyennek te azt láttad, vagy inkább látni szeretted volna. Nem illett össze a kettőtök egyénisége. Nem volt megfelelő a kommunikáció, és igazából éretlenek is voltatok egy komoly kapcsolatra. Jobb ha tanulsz belőle, és úgy állsz a jövő elé, hogy tudod, miért ment tönkre ez az egész. Őt meg felejtsd el, mert már sose lesz minden a régi...

2011. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Smarguy86! :)

De éppen ez a baj, hogy nem értem, mi volt a baj. A személyiségünk nagyon is illett egymáshoz, de a kapcsolatunk körülményei nagyon rosszak voltak. Egymással semmi gondunk nem volt. És ezt ő is! mondta.

2011. okt. 1. 22:34
 4/8 Smartguy86 ***** válasza:
Mik voltak azok a körülmények, amik ennyire hátráltatták a dolgot?
2011. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A családjaink nagyon rosszban vannak, bujkálnunk kellett, és titokban lenni együtt. Emiatt mindig féltem, és sokszor csak feszült voltam.
2011. okt. 1. 22:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobban jártatok mint szegény Rómeó és Júlia :'(
2011. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Viszont a helyzet még nagyobb komikumát az adja, hogy mikor megpróbáltam erről vele beszélgetni, láttam rajta, hogy ő sem érti magát. És ez az érzésem be is bizonyosodott, mondta, hogy nem tudja, miért szeretett ki belőlem.

Valamint azt kérdezte, hogy szerintem ha nem szeretett, akkor miért volt velem?

2011. okt. 1. 22:41
 8/8 A kérdező kommentje:
:D az biztos jaguar warrior
2011. okt. 1. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!