Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő nélkül lehetek boldog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő nélkül lehetek boldog?

Figyelt kérdés
Nincs barátnőm,és valószínűleg nem is igen lesz. Szeretnék boldog életet csaj nélkül,már ammenyiben ez lehetséges.
2011. máj. 23. 11:19
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/169 A kérdező kommentje:
Minek? Úgysem sikerül.
2011. máj. 28. 14:29
 82/169 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem igazad van. A legjobb ha most mész, és felvágod az ereidet mert egy ilyen szánalmas nyavajgó p.öcs aki k.urva messze áll a férfi fogalmától tényleg nem kell senkinek b.azmeg! cest la vie
2011. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/169 A kérdező kommentje:
Nem leeht mindenki tökéletes.
2011. máj. 28. 14:36
 84/169 anonim ***** válasza:
67%

szerintem találkozzunk, kétszer úgy pofánb@szlak, hogy helyrekattan az agyad kisgyerek. Nem hiszem el, hogy valaki ennyire kedvetlen, szerencsétlen f@sz legyen. NEM AZZAL VAN A BAJ, HOGY NEM SIKERÜL!!!!!! MERT MIÉRt SIKERÜLNE, HA MEG SEM PRÓBÁLOD?


Tudod: A GYŐZTESEK SOSEM ADJÁK FEL, DE AKIK FELADJÁK, SOSEM LESZNEK GYŐZTESEK!

2011. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/169 A kérdező kommentje:
Nincs rá szükség smiiféle erőszakra irányomban,mert szerintem az emberhez méltó viselkedés, és Te ugyebár ember vagy. Én megteszk,amit tudok. Igyekszem örülni mindennek.
2011. máj. 28. 14:42
 86/169 anonim ***** válasza:
89%
nekem is ilyen bajom van kedves kérdező. igaz én "csak" 19 éves vagyok, de szarnak sem kellek. még csókban sem volt részem, és már nem is merek próbálkozni, mert ennyi idősen kiröhögnének, ha nem tudnám rendesen megcsókolni a csajt. Egyszerűen vagy havernak tekintenek, vagy még annak se! tele van a f.szom. nincs értelme élni!
2011. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/169 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj, hasonló cipőben vagyok. Senkinek sem kellek, akikkel pedig nagy nehezen sikerült összejönnöm pár hónap után leléceltek azzal az "indokkal", hogy már nem szeretnek, pedig a seggüket is kinyaltam minden szinten. Ezek után nekem nincs is kedvem próbálkozni, rájöttem, hogy a nők hálátlanok és valóban a média által képviselt "életformát" követik, mondjanak ők akármit is. Szóval én ezt az egészet úgy vészelem át, hogy megpróbálok valami hobbit keresni a szabadidőm eltöltésére. Biztos van ami téged is érdekel, olyan nincs, hogy közömbös vagy minden iránt. Jómagam például soha életemben nem rajongtam a kerékpározásért, mostanság pedig notórius biciklis lettem. A lényeg, hogy nők nélkül is lehet szép életet élni (sőt), a párkapcsolatban meg folyton azért kell aggódni, hogy "jaj most ugye megfelelek neki, mit csinálok rosszul, ugye nem csal meg, vajon mikor hagy itt...stb" Szerintem ez neked sem hiányozna.
2011. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/169 A kérdező kommentje:
Igazad van,trljes mérétkben,utolsó hozzászóló.
2011. máj. 28. 14:54
 89/169 anonim ***** válasza:
67%

14:38-as vagyok!


Ne legyetek már ennyire búvalb@szottak! Kis önbizalom kéne srácok! Ha látják, hogy tudod mit csinálsz, elszánt vagy és megteszel amit tudsz a cél érdekében, akkor meg lesz a gyümölcse. Kidobtak? És akkor mi a f@szom van? Van még annyi másik lány/nő, hogy az hihetetlen..... Nem szarakodni kell, hanem határozottan kell fellépni! Ez sok mindent megoldhat!

2011. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/169 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani. :S
2011. máj. 28. 15:00
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!