Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő nélkül lehetek boldog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő nélkül lehetek boldog?

Figyelt kérdés
Nincs barátnőm,és valószínűleg nem is igen lesz. Szeretnék boldog életet csaj nélkül,már ammenyiben ez lehetséges.
2011. máj. 23. 11:19
 131/169 anonim ***** válasza:
35%
A nők kizárólag a keményebb férfiakat szeretik. Meg kell mutatni, hogy mit tudsz és a bunyózni tudás ott létfontosságú. Képzeld el taperolja valaki a csajodat azt le kell rendezned egy gyorsított boxmeccsel de ott még nyerned is kell. A másik, hogy mutasd meg a bérpapírod mert különben el sem hiszik, hogy jó anyagi helyzetben vagy. A harmadik, hogy legyen autód és nem lakásod mert az a nőket nem érdekli. És ezen felül, mindig keresned kell a bunyót, mert folyamatosan kell bizonyítani a csajodnak, hogy ő biztonságban van melletted. Jah és minden csapatban akár munkahelyen te legyél a vezető. Sok minden akad még ami keménységgel kapcsolatos de nem jut eszembe. Na ennyi, remélem nem vettem el a kedved.
2011. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/169 anonim ***** válasza:
100%
utsó: van benne valami, de azért nem kell keresni a bunyót. Elég ha csak akkor alkalmazol erőszakot, ha muszáj. A végén még azért hagy el a csaj, mert egy erőszakos vadállat vagy :)
2011. máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/169 anonim ***** válasza:
66%

Mert a mai hölgyek beképzeltek, nagyképűek, odavannak önmagukért, lenézőek, állandóan arról pofáznak hogy ők mennyire is érettek, főleg a 15-25 év közötti korosztály,


Annyira nagynak hiszik maguknak, mondhatnám istennőnek. Hülye és idióta elvárásaik vannak a másikkal szemben, az elvárási módokkal van probléma itt.


A pénz. Náluk nagyon számít, ne mondják hogy nem mert nem igaz. Majd választás elé állítom őket és lesz egy 60 e Ft-os és 250 e Ft-os keresettel rendelkező ember. Kíváncsi vagyok kit választ. Elvárják, hogy a férfiak tartják el őket, csak elfelejtik a mai fizetések mellett nem egyszerű...


a lányoknak ciki egyidős pasikkal járni, még akkor is ha normális...

Legyen 10-20 évvel idősebb a hapsi... Borzalom! Álmodozni lehet, de szálljanak le már a földre! Én nem tudom, de azt vettem észre, hogy a 15-30 év közötti csajok nagyon oda vannak önmagukért és azért hogy ők hű de érettek...


De szerintük egy náluk kicsivel fiatalabb vagy azonos korú pasi már semmit nem ér... mégis hogy érne bármit is a szemükben? Szerintük nem érett, nem férfias, esetleg nem tekintik férfinak, anyagilag esetleg még nem kiforrott, és még sorolhatnám... nem tapsztalt


De persze ők meg azt mondják magukról hogy 15-25 évesen hogy ők nők! De egy 22-25 éves pasira nem tekintenek férfiként... ÉS ezt ki is nyilvánítják, és valahogy a pasik nem hangoztatják örökkön örökké, hogy ők még nem nők...mert 17-25 évesek...


Annyira utálom ezt a beképzelt, bunkóóóó, öntelt, naiv, média imádó,/imitáló, és ezt a buta elvárásokat amiket ők követelnek...

Szerintem a elvárási módokat kissé humánusabban kellene megoldani...


Jah és kedves leánykák: MINEK hasonlítotok össze egy húszon akárhány éves pasit egy 40 éveshez???


Mert mi sem hasonlítunk össze egy 15-18-25 éves lányt egy 40 éves nőhöz! ÉS nem hangoztatjuk állandóan, meg nem nyavalygunk azon, hogy esetleg nincs megfelelő élettapasztalataitok egy 40 éves nőhöz képest az élet minden területén (szex, párkapcsolat stb...), ellenben ti lányok csak ezt csináljátok...


Hiába vagyunk érettek, jól neveltek, jó fizikumú állapotúak, és még sorolhatnám, ha ti attól az egyetlen fától nem látjátok az erdőt...


De egyet elmondok nektek lányok: AZ IGAI NŐ HARMINC FELETT KEZDŐDIK! MERT AZ LEGALÁBB NORMÁLISAN GONDOLKOZIK ÉS AMI A LEGFONTOSABB: ÉRETT ÉS TAPASZTALT!


ÉS ne haragudjatok az általánosításért, de ti is ezt teszitek hogy minden pasi ilyen-olyan.. csak erre akartam felhívni a figyelmeteket!


De remélem megtalálom a magam bolondját, veletek ellentétben nincs sok elvárásom. A többi úgy alakul ahogy, a szerelem jön és ha szerencsénk van, illetve ha az isten és a párt is úgy akarja, akkor együtt éljük le az életünket...


Persze elvárásaink lehetnek, nem ezzel van a gond, a gond a módjában van, és ezt az egyes lányok nagyon ostobán akarják kihasználni, nah az ilyenekkel nem kell foglalkozni------


Kicsit unom ezeket a dolgokat...

2011. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/169 anonim ***** válasza:
72%

15:56

Na az ilyen marhák miatt nincs önbizalma senkinek. Értjük, hogy pesszimista vagy, de nem muszáj ezt ráerőltetni másokra is. Ha boldogtalan vagy, legyél az, de egyedül!

Ahelyett, hogy biztatnád még egy kicsit ásd el mélyebbre. Gratutálok!

2011. máj. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/169 anonim ***** válasza:
75%

ma 17:14

Te meg jó nagy marha vagy!

2011. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/169 anonim ***** válasza:
78%
hú de oltott az előttem szóló :D Jesus Christ....
2011. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/169 anonim ***** válasza:
65%

Most már egészen biztos vagyok benne, hogy manaspág a FÉRFI A GYENGÉBBIK NEM! Ennyi sírós nyafka nyamvadt szánalmas kis p*cs egy rakáson! Csak sírnak napestig, hogy jajjj a gonosz nők, jajj csak kihasználnak, jajj én vagyok a legrendesebb fiúka, de egyiknek sem kellek, mert mind olyan gonosz! Jajj-jajj-jajj....

Szánalmasak vagytok! Nem csoda, ha felétek sem néz egy nő sem!

2011. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/169 anonim ***** válasza:
83%
utolsóra hivatkozva: nagyon sokan mondjuk, hogy nem feltétlenül a nőkben van a hiba, ha nem csinálsz semmit, csak nyavalyogsz, akkor semmi nem fog változni. Tudom, mondják, hogy az idő mindent megváltoztat, de ez nem igaz. Ha nem teszel semmit, nem változik semmi! Szerintem ideje elgondolkozni!
2011. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/169 anonim ***** válasza:
75%

ma 17:18

Na te szánalmas ringyó!

Te sem születtél volna meg ha nem lett volna férfi nem a világon! úgyhogy kussolj be!

2011. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/169 anonim ***** válasza:
78%
utolsó: honnan tudod, hogy nő írta? EPIC FAIL
2011. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!