Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő nélkül lehetek boldog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő nélkül lehetek boldog?

Figyelt kérdés
Nincs barátnőm,és valószínűleg nem is igen lesz. Szeretnék boldog életet csaj nélkül,már ammenyiben ez lehetséges.
2011. máj. 23. 11:19
 111/169 anonim ***** válasza:
36%
Az aszexuális jelzőn hangosan felnevettem.
2011. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/169 anonim ***** válasza:
89%
röhögjél ha akarsz, nagy ívben lesz*rom.
2011. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/169 anonim ***** válasza:
89%
Csak furcsa volt. De hát egy életet akárhogy le lehet élni, ezt már annyian bizonyították.
2011. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/169 anonim ***** válasza:
78%
Így van. Felvázoltam a saját nézeteim. Aki akarja követi, aki akarja nem. Szabad akaratot adott mindenkinek a Jóisten.
2011. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/169 anonim ***** válasza:
64%
Te tényleg egy szociopata viccen kívül. Sürgősen keress fel egy orvost vagy ha nem akarsz megváltozni akkor sírj otthon...Ki akarna egy ilyen emberrel összejönni aki csak nyafog és panaszkodik hogy mennyire szánalmas? Változz meg vagy halj meg egyedül
2011. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/169 anonim ***** válasza:
60%
Nos végig olvasgattam a kommenteket és a problémát is felfogtam..Sajnos a legtöbb ember rábeszélni akar v mire,ami igazán nem is létezik,csak az érthet meg téged aki hasonló cipöben van mint te,és ha eddig nem jött össze semmi a lányokkal akkor az nem a te hibád,hissz állandóan hangoztatják hogy csak önmagadat add,és szerintem te azt adod..A mai lányok nem igazán tudják hogy mi az hogy eggyüttérzés,csak a pénzre és a külsöre mennek..Ha te nem vagy egy adonisz vagy egy görög isten,és nincs kocsid,és méretes bankszámlád akkor nem fognak tisztelni..A belsö értékeidért senki nem fog tisztelni,mivel a mai világ tekintélyét a pénz és a hatalom váltotta fel,és mivel szerintem te ezzekel nem rendelkezel,igy levegönek néznek..Nem kell mondanod semmit mert a lelkedbe látok! A lányoknak csak barátként jössz be igaz? A lányok inkább a vagány nagypofájú,köpködös pasikat értékelik,mint a rendes srácokat..És persze hogy reménykedel benne hogy egy lány tegye meg az elsö lépést,mert onnan már szabad az út..Szerintem a mai lányokkal nagy baj van,mert nem azt cselekszik amit mondanak,következés képpen nem tudják mit akarnak,nem megbizhatóak..A nők iszonyatosan képmutatóak manapság.Érzelmes, kedves férfi kell nekik. Valóság: A bunkó parasztoknak vannak a legjobb női, ezt figyeltem meg.
2011. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/169 anonim ***** válasza:
30%

".Nem kell mondanod semmit mert a lelkedbe látok! A lányoknak csak barátként jössz be igaz? A lányok inkább a vagány nagypofájú,köpködös pasikat értékelik,mint a rendes srácokat..És persze hogy reménykedel benne hogy egy lány tegye meg az elsö lépést,mert onnan már szabad az út..."


Vigyázz, mert a lelkedbe lát!!!! :D "Reménykedel"... hűha, én abban reménykedem, hogy nem nyelvtantanár vagy!

"egy lány tegye meg az elsö lépést,mert onnan már szabad az út" ----> ez mind szép és jó, csak nagyon-nagyon ritka...

2011. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/169 anonim ***** válasza:
84%
15:56-nak nagyon igaza van.
2011. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/169 anonim ***** válasza:
36%

15:56-os vagyok


A rosszfiúkban vannak olyan vonzó tulajdonságok, amik a nők számára ellenállhatatlanok (pl. magabiztosság, dominancia, büszkeség, kezdeményezőkészség stb.) Ezek a annyira vonzóak, hogy emiatt a nők szemet hunynak a rosszfiúk negatív tulajdonságai felett is. A jófiúkban nincsenek meg ezek a dolgok ---> nem vonzóak szexuálisan.

2011. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/169 anonim ***** válasza:
73%
előttem szóló: ez így van. Viszont a 15:56-os kommenteddel nem teljesen értek egyet.
2011. máj. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!