Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő nélkül lehetek boldog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő nélkül lehetek boldog?

Figyelt kérdés
Nincs barátnőm,és valószínűleg nem is igen lesz. Szeretnék boldog életet csaj nélkül,már ammenyiben ez lehetséges.
2011. máj. 23. 11:19
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/169 A kérdező kommentje:
Nem tudok mit kezdeni magammal.
2011. máj. 24. 15:18
 72/169 anonim ***** válasza:
89%
Ki mondta, hogy buli = diszkó?
2011. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/169 A kérdező kommentje:
Miért? Mi más lenne?
2011. máj. 25. 07:57
 74/169 A kérdező kommentje:
Nem szeretek bulizni. Egy könyv elolvasása vagy a kedvenc tv-műsorom megtekintése sokkal jobban esik,mint holmi vergődés.:S
2011. máj. 25. 07:58
 75/169 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is ez a problémám. Tegnap egy "kicsit" kiakadtam és feltettem ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Remélem nem ijesztettelek el ezzel...

Ha gondolod írj mailt és ha nem vagy messze akkor ismerkedhetünk.


20/l

2011. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/169 anonim ***** válasza:
93%
így szövődnek szép szerelmek :) a gyakorikerdesek.hu -n :D
2011. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/169 anonim ***** válasza:
78%
te egy hihetetlenül gyökér ovodás vagy, vagy tényleg orvosi ellátásra szorulsz... szerintem olvasd vissza sorba a saját válaszaidat és sirj a szánalomtól!! ilyen hozzáállással semmit nem fogsz érni, ne legyél már töketlen, édes istenem el se hiszem hogy itt rinyálsz mert nincs jobb dolgod..
2011. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/169 A kérdező kommentje:
Én nem rinyálok,csupán azt mondatm,hogy nincs olyan,ami boldoggá tenne.
2011. máj. 28. 14:27
 79/169 .Daniel. ***** válasza:
83%
Te társadalom szégyene. Kis nulla. A magadfajtával nem lehet szépen beszélni mert abból szart sem ért. Szakember nem fog segíteni mert ő kedvesen beszél veled. Elmondom mit fogsz tenni: elolvasod azt a remek könyvet aztán azt mondod ahelyett hogy: minden nő ribanc hogy igen a 99%uk az viszont abból az 1%ból valaki az enyém lesz. Ha továbbra is így gondolkodsz rabszolga leszel. a Saját gondolataid és hozzáállásod rabszolgája. A gyengék csak sajnálják/sajnáltatják magukat az erősek cselekszenek és felállnak. Nézd meg BÁRMELYIK sikeres embert vagy csaoózós srácot. Szerinted ők így gondolkodnak így beszélnek mint te? Lóf*szt! Döntsd el: egy kis senki maradsz vagy felállsz és férfi lesz belőled. Nem más fogja eldönteni helyetted! Nem más fog adni szeretetet és önbecsülést! Nem fog senki kihúzni a szarból amit magadra pakoltál az évek alatt. Csak is te tudod megcsinálni. Rajtad áll....
2011. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/169 A kérdező kommentje:
Mégis mit kéne casinálnom szerinted? Semm sem tesz boldoggá (max egy barátnő,akivel szeretjük egymást).
2011. máj. 28. 14:28
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!