Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő nélkül lehetek boldog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő nélkül lehetek boldog?

Figyelt kérdés
Nincs barátnőm,és valószínűleg nem is igen lesz. Szeretnék boldog életet csaj nélkül,már ammenyiben ez lehetséges.
2011. máj. 23. 11:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/169 anonim ***** válasza:
78%
Bár már leírták és leírtam én is: ne mástól várd, hogy boldoggá tegyen! Nem mások dolga.
2011. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/169 A kérdező kommentje:
Egyedül boldogtalan vagyok.
2011. máj. 23. 15:45
 43/169 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez az! Ki a fenének kell egy boldogtalan ember?! Igazad van, senkinek. Senki nem fogja feláldozni az életét, hogy boldoggá tegyen, mert te képtelen vagy rá!
2011. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/169 A kérdező kommentje:
Mégis mit csináljak?
2011. máj. 23. 15:46
 45/169 skarma ***** válasza:
75%
Hagyd abba a panaszkodást
2011. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/169 A kérdező kommentje:
Attól még nem leszek bolodg,ha nem panaszkodom. Attól még nem fogok kelleni senkinek.
2011. máj. 23. 15:51
 47/169 anonim ***** válasza:
75%

ÉLJ!

Tudod mit, ha nem akarsz pszichomókust (én sem akarnék), akkor olvasd el ezt a könyvet: Louise L. Hay - Éld az életed


Egyszer valaki azt mondta nekem, hogy nem másnak kell engem boldoggá tennie. Én meg azt gondoltam, ez hülye, mégis ki tegyen boldoggá, ha nem a párom, a szerelmem.... Aztán valamiért elkezdtem olvasni ezt a könyvet, és més könyvet, és rájöttem, hogy basszus igaza volt! Nem várhatom mástól, hogy boldoggá tegyen, nem mások dolga, nem mások felelnek az én életemért! Nekem sem kellene egy depis boldogtalan ember, aki egész nap azt várja, hogy én őt boldoggá tegyem! Meg különben is! Most komolyan arra várjak, hogy jöjjön valaki és boldoggá tegyen? És addig?? Addig ülök bolfogtalanul, és nézek ki a fejemből, hogy jajj én szegény?! Mégis meddig? Órákig? Napokig? Hetekig? Hónapokig? Évekig? Csak várom, hogy valaki boldoggá tegyen?!


És nem, még nem vagyok igazán boldog, mert évekig csak vártam, hogy egyszer csak bekopogtat a boldogság, azt mondja itt vagyok, megjöttem. Még csak tanulom, hogy hogy kell, de haladok. Még úgy is, hogy iszonyúan fáj a szívem, mert míg te nem hiszel a lelki társban, én nagyon is. És úgy érzem megtaláltam, de Ő nincs velem, én pedig szenvedek mint egy kutya! De nem várok sem rá, sem senki másra, boldog leszek, mert megérdemlem!

Persze más dolog egy kapcsolatban boldognak lenni, de ott sem a másiktól kell várni, hogy boldoggá tegyen! Ha egyedül nem megy, mással sem fog menni! Az nem boldogság, az függőség!


De sokat írtam! Éhes vagyok, megyek enni! :)

2011. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/169 anonim ***** válasza:
89%

El kellene kezdened ismerkedni, minél több barátot, akár csak havert szerezni, és akár barátok által is találhatnál egy barátnőt.

Járj el szórakozni, csak egyszerűen érezd jól magad, és valahol valamikor megtalálod azt a lányt, akivel boldogok lehettek majd együtt.

De addig is, míg ez nem sikerül legyél vidám, érezd jól magad, sétálj, sportolj, dolgozz, tedd azt, amit szeretsz csinálni, ne görcsölj mindig azon, hogy te senkinek sem kellenél.

2011. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/169 A kérdező kommentje:
Majd elolvasom a könyvet. Lelki társ nincs. Az csupán fikció. Képtelen vagyok boldoggá tenni magam,ehhez szükségem van valakire.Egyedül nem megy.
2011. máj. 23. 15:56
 50/169 A kérdező kommentje:
Nem járok szórakozni,sem barátkozni.Nem vagyok oda a diszkókért.
2011. máj. 23. 15:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!