Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő nélkül lehetek boldog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő nélkül lehetek boldog?

Figyelt kérdés
Nincs barátnőm,és valószínűleg nem is igen lesz. Szeretnék boldog életet csaj nélkül,már ammenyiben ez lehetséges.
2011. máj. 23. 11:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/169 A kérdező kommentje:
Boldognak könnyebb lennei egy kapcsolatban,mint egyedül. Én egy sajnálat-kapcsolattal is beérem,csak ne legyek egyedül.
2011. máj. 23. 16:22
 62/169 skarma ***** válasza:
91%

szóval neked nem is szerelem kell

akkor hívd fel anyukádat

2011. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/169 A kérdező kommentje:
Szerelem kell,de ha egy csaj sajnálatból van velem,az is megtenné.
2011. máj. 23. 16:27
 64/169 skarma ***** válasza:
89%

de ez épp azt jelenti hogy neked nem szerelemre van szükséged, hanem csak arra hogy valaki babusgasson.

Rossz gyerekkorod volt? Vagy lelki sérült vagy?

2011. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/169 anonim ***** válasza:
83%

Már elmondtuk mit csinálj. Mit vársz még? Napi beosztást? Tablettát amit bevehetsz naponta 3x? Vagy egy instant barátnőt, aki lesi minden óhajod, hogy boldog legyél?

NEKED kell rájönnöd, hogy hogy tudod megoldani, de nem akarsz rájönni, neked jobb így. És van egy jó hírem! Ez nem is fog megváltozni, ha csak sírsz és várod a sültgalambot.

2011. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/169 anonim ***** válasza:
89%
felraknál ide is egy képet? Csak így tudok véleményt mondani.
2011. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/169 anonim ***** válasza:
69%
Ha így állsz hozzá, nem is lesz. Eltaszítod magad mellől az embereket. Légy boldog önmagad. Szeresd magad. Miért ne tennéd? Tüzzél ki célokat magadnak, amik sikert okoznak. Kezd pici dolgokkal. Csinál olyan dolgokat, amiket eddig nem tudták, vagy nem mertél megtenni. Meglátod, sikerélményid lesznek. Ha nem sikerülnek, akkor is, mert tökös voltál, és belevágtál. És akkor sugározni fogsz, és jönnek a csajok is. Még válogathatsz is. Valójában a kérdésedben benne van a válasz is, a boldogsághoz nem kell csaj. Én egy szakítás után vagyok, nem szerettem magam, meg akartam felelni a másiknak. Ki is dobtak :-) Megérdemeltem, nem szerettem magam, csak játszottam a tökös gyereket.
2011. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/169 anonim ***** válasza:
91%

Az, hogy két napig megpróbáltál pozitív lenni, kb. annyit ér, mint a két napos edzés. Nincs látható eredménye. Az válaszaidból viszont az szűröm le, hogy depressziós vagy. Ha nem fogadsz el semmilyen tanácsot, akkor:

1. Veled van a baj -> szakember

2. Nem mi vagyunk a megoldás -> szakember


Testi nyomoréknak lenni sem jó érzés, de mikor tudatosul az emberben, hogy nem lehet kipihenni egy sérülést, akkor dokihoz kell menni. Ez annyival rosszabb, hogy hónapokig látja mindenki a nyomiságot.

Ehhez képest, te a semmi miatt sírsz.

2011. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/169 anonim válasza:
89%

Ugy sírsz mint egy 2 éves csecsemő. Annyi boldogságforrás van a világon...

Csak néhányat mondok:Haverok,Party,Zene,Hobbik,Filmek,Sorozatok,Sport,Olvasás,Számitógépes játékok és orákig tudnék sorolni

A szerelem csak egy a több száz közül...

2011. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/169 A kérdező kommentje:
Igazd van,utolsó. Bár nem szeretek bulizni,nem vagyok oda a diszkóért. A filmeket,sorozatokat viszont imádom.Hobbim: csak a versírás.
2011. máj. 24. 15:16
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!