Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez miért nem lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez miért nem lehetek boldog?

Figyelt kérdés

Volt már pár kapcsolatom,de minden esetben kihasználtak a csajok,mert túlságosan odaadtam magam nekik,túlságosan szerettem őket és erre mind összetört és szakított velem.

már fél éve nincs barátnőm,elötte mindíg volt valaki,akit szerethettem-más kérdés hogy ezt nem kaptam vissza-mostanában senkinek senkivel nem jön össze semmi,és nincs is a láthatáron senki normális:S Miért a nyomorék,20kilós,nagypofájú kis köcsögök vonzzák a lányokat,magamfajtát meg kinevetik,mert nem vagyok átlagos ostoba aki csak kihasználja őket?


19/f


2011. okt. 10. 00:25
1 2
 1/13 Rendesfiú/19 ***** válasza:
MAjd tavasszal megint divatba jönnek a jófiúk, és akkor örülhetsz:D
2011. okt. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

20kilós tömény erőszak kell a tini pi.nába, ez mára teljes mértékben ténnyé vált.


De hogy a kur.va "annyukba" nem tudnak elmenni ezek a kis tróger 13-15 évesek, az már hihetetlen! Legszívesebben egy ásóval b.a.s.z.n.á.m az összeset oldalba.


Amúgy keress barátnőt ismételten, én ezt tudom tanácsolni, + érdemes olyat választani, aki viszonozza az érzelmeidet.


20F

2011. okt. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19 vagy,most nyugodtan jöhet a csajozós,partizós,szexelős korszak...Aztán majd csak szerelmes leszel!
2011. okt. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem a nagy pofájú köcsögök vonzzák őket... csak ők sokkal sikeresebbek, pont azért mert önkritikátlanul odamennek minden lányhoz, akiknek erről az jön le, hogy magabiztos a srác... mert az is, tulajdonképpen.

Továbbá, azáltal, hogy lekezelően bánik a lánnyal (késik a randiról, nem hívja fel, megcsalja, stb) elérhetetlenebbnek tituálja magát, a nőknek meg mindig az a pasi kell, akit nem kaphatnak meg.


Hozzá kell tennem, hogy egy ilyen típusú fiúval a lányoknak is csak rossz kapcsolataik vannak. Ezért panaszkodnak folyton, hogy milyen bunkók a férfiak. Csak hát, ugye, ezek mennek oda hozzájuk. Ja, és a lányok pedig pont ezért használnak ki, mert túl könnyű eset vagy.


Hogyan lehetnél sikeresebb? Erre a kérdésre még én is keresem a választ, mert hasonló cipőben járok. Legyél kicsit macsóbb, férfiasabb, viselkedj egy kicsit rosszfiúsabban (azért ne ölj meg senkit :D), akkor a lányok is vonzóbbnak találnak majd. Viszont még így is, mivel rendes vagy, meg jó fej, nyilván csak az értelmesebb, kedvesebb lányokkal fogsz tudni kijönni.


20/F

2011. okt. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen tapasztaltam,hogy ha van önbizalmam akkor több esélyem van csajozni..az utolsó kapcsolatom totál lerombolt bennem mindent ,azóta depressziós vagyok,önbizalomhiányos,és már azt sem tudom hogy ismerkedjek,hogy és hol csajozzak..régen jött 1-2csaj magátol ,most meg..:S szép lassan összeszedem magam,de azóta megváltoztam nagyon:S
2011. okt. 10. 00:44
 6/13 anonim ***** válasza:

Én kérdésem, aki gondolja írjon privit, akár Te is kérdező :). http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


20/l

2011. okt. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%

próbáld meg melegekkel.

hidd el jobb lesz.

ki kéne próbálnod.


19F

2011. okt. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj veled, hogy túlságosan kapcsolatfüggő vagy és képtelen vagy meglenni egymagad, ha meg kapcsolatba kerülsz, görcsösen ragaszkodsz és megfojtod a másikat a szereteteddel, ez pedig úgy csapódik le neked, hogy kihasználnak. Pedig ha stabil személyiség lennél, egyedül is örömet lelnél a dolgokban. Igenis jót tenne neked egy hosszabb egyedüllét, mert komoly önismereti tudásra tennél szert. Nem tudom, mennyire érted ezt, még nagyon fiatal vagy.


25 N

2011. okt. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kezd idősebb lányokkal/nőkkel, ők már elég érettek ahhoz hogy ne dőljenek be a macsó dumának, viszont szeretnek romantikázni
2011. okt. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*kezdj
2011. okt. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!