Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez miért nem lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez miért nem lehetek boldog?

Figyelt kérdés

Volt már pár kapcsolatom,de minden esetben kihasználtak a csajok,mert túlságosan odaadtam magam nekik,túlságosan szerettem őket és erre mind összetört és szakított velem.

már fél éve nincs barátnőm,elötte mindíg volt valaki,akit szerethettem-más kérdés hogy ezt nem kaptam vissza-mostanában senkinek senkivel nem jön össze semmi,és nincs is a láthatáron senki normális:S Miért a nyomorék,20kilós,nagypofájú kis köcsögök vonzzák a lányokat,magamfajtát meg kinevetik,mert nem vagyok átlagos ostoba aki csak kihasználja őket?


19/f


2011. okt. 10. 00:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ez sajnos a modern elet. hasznald te is ki oket.
2011. okt. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnos beteg világban élünk, ahol a nők és a fiúk is kihasználják a párjukat. Ez huszonévesen még nem fogja fel az ember, hogy mit tett és esetleg mást összetört lelkileg. Aztán olyan 30 as éveik közepe fele mikor egyedül van a legtöbb pasi és lány, akkor döbben rá, hogy miért volt ilyen és miért használta ki azt a rendes srácot, lányt, és hogy most milyen jó lenne aki szereti és törődik vele, de akkor már késő. Sajnos buták az emberek és 80%-uk ösztönylény. Nem csoda,hogy egyre kevesebben leszünk évről évre, egyre kevesebb gyerek születik. Persze ezt az anyagi körülmények is befolyásolják, de főleg az, hogy nem találunk magunknak rendes párt, akivel le tudnánk élni az életünket, mert ...
2011. okt. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Walk With Me ***** válasza:
Igen, eléggé gáz, hogy ma már nem lehet őszintén szeretni valakit, mert akkor nem "izgalmas" a dolog, és úgy már nem kellesz. Biztos vannak olyan lányok, akik hasonlóan unják ezt a sok felszínes kapcsolatot kereső pasit (és emellett még csinosak is). Na őket kéne megtalálnunk.
2011. okt. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!