Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek még boldog majd 1x?

Figyelt kérdés

Szerettem egy lányt akivel elég sokat voltunk eggyüt a korunkhoz képest és nagyon szeretem de vége lett 2 hónapja.


ő már mással van de nekem nem megy ez még hogy mással legyek, sok jó dolog volt benne de sok rossz is ami miatt vége lett. 1 dologtól félek hogy mindenkiben őt akarom keresni és őt akarom látni.


és még attól hogy nemtudom hogy majd idővel tudok e mással lenni és lesz e olyan lány aki a mai kórral ellentétben csinos is és nem "világi ri.anc" elnézést a kifejezésért.


sok kapcsolatom volt már de mind rövid (pár hónapos) (a mostani több éves volt) ezért nemtudom milyen ha kiszeretek belőle és és azt se tudom hogy kitudok e úgy hogy ha netán 1x újra beszélnénk akkor simán tudjak és ne legyen rossz érzés mert hiányzik. ( ilyen téren tapasztalatlan vagyok mert lehet hogy sok lánnyal voltam már de csak ő volt az akit szerettem is és akivel komoly kapcsolatom volt.



nincs kedvem sehova elmenni , nincs kedvem senkivel se találkozni, ha hivnak házibuliba , buliba , strandra , ide oda nemmegyek , más lány nemboldogit és 1 dolog van amivel lekötöm magam az az futás , és az MMA ( amiket napi rendszerességel csinálok) ilyenkor kitudom ütni magamból ezeket a dolgokat.



nincs kedvem senkivel találkozni, és inkább egyedül akarok lenni.


mikor múlik el? mit csináljak?


22/f


2011. júl. 31. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:
nem szabad előtérbe helyezni a szomorúságot, menj el, kösd le magad a programokkal, komolyan ezt kell tenned. ha magadban vagy felemésztődsz... nem tesz jót, csak rosszabb lesz!
2011. júl. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
B@sszál be mint'állat kúrj végig pár kupit, lehet jobb lessz. Azzal nem segitesz magadon, hog egyfolytában rinyálsz.
2011. júl. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezek nemsegitenek ettől nemvagyok jobban Szóval nemtudom mitcsináljak.


nem az ismerkedéssel van a baj nem is azzal hogy ha akarnék nem mehetnék ide oda. Hanem azzal hogy ezeket csináltam eddig és nemlett jobb.


Mindig a 7végét várom amikor edzőmecs vagy verseny van és rommá tudok verni valakit vagy engem vernek rommá.

2011. júl. 31. 01:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez majdnem mindenkinél így szokott lenni neaggódj. Ha valaki szerelmes, és ne adj isten szakítás lenne a vége, mindenki ezt gondolja először, hogy: " soha nem fogok tudni mást szeretni, soha nem lesz semmihez se kedvem ha ő nincs ott, mindenkiben őt fogom keresni " de ne aggodj ezek a dolgok az idő mulásával elhalványulnak és hidd el fogsz te még szeretni :) lehet hogy nem annyira mint őt, mert tudod az első igaz szerelmhez fogható több nincs.. legalábbis nem olyan jó, de ne aggodj nem hiszem, hogy sokáig szenvednél, bár ez emberfüggő... én az első szerelmemmel fél év után szakytottam, bár nagyon szerettem de nem birtam a féltékenykedését.. és én őt pl " elfelejtettem " egy honap alatt.. tehát itt az elfeljtés alatt azt értem, hogy annyi idő volt mire kihevertem, hogy véget kellett vetnem ennek a kapcsolatnak.., de azota se szerettem ennyire senkit, viszont már nem tudnék vele ujra együtt lenni, ő viszont még a mai napig halálosan oda van értem... hozzáteszem, 4 éve szakítottam vele... tehát ebböl is látszik hogy emberfüggö. de azért remélem hogy te nem ugy jársz mint ő és hamar tul fogsz rajta lépni, persze ez csak ugy lehetséges hogy ha nem helyezed elötérbe a szomoruságot mert azzal csak ráteszel egy lapáttal :)
2011. júl. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok nem segít más csak a vígasz emberek azok is csak addíg amíg nem maradsz egyedűl este otthon a gondolataiddal..keres vígasz csajokat akiknek kisírhatod magad beszéld ki magadból sírd ki magadból és keres valamit ami felvidít ami megnevetett.
2011. júl. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mióta végelett voltam pár lánnyal de az a baj hogy az csak 1 éjszakáig jó és nem is akarnék velük lenni.


az a rossz a mostani helyzetemben hogy semmi se jó :) Újra nemlennék a volt bnömmel együtt , de egyedül is rossz...


Új kapcsolatba meg menekülésből nemmegyek bele mert nemakarok rosszat semelyik lánynak mert én nemtudnék 100% ot nyújtani semelyik téren.

2011. júl. 31. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!