Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet, hogy még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy még mindig szeretem az első szerelmem? Azóta 8-9 év telt el. Mikor lehetek végre boldog? Vagy csak vele lehetek már? Senki mással? :' (

Figyelt kérdés
20éves vagyok és Januárba lett vége egy 6éves kapcsolatomnak! Amitől nagyon örülök, hogy megszabadulhattam, hisz már nagyon rossz volt minden szinte 2év után. De én ugye mint fiatal lány sok dologra csak szakítás után jöttem rá, mint minden ember, aki egy ilyen hosszú kapcsolaton túl van. Most van egy másik barátom, vele 4hónapja vagyok együtt! Tudni kell, ő egy nagyon érzékeny férfi, tudja mi kell a nőnek és jó a sexben is! Nagyon szeretetre méltó jó természetű! Én is szeretem, de nem annyira, mint a legelső szerelmemet, akiről még nem írtam! 4. es voltam (alsós), mikor megláttam, és egyből beleszerettem! Belőle is érzelmeket válthattam ki, mert neki is voltak olyan megnyilvánulásai. Most, hogy idősebb vagyok már, ő 21 én 20 . nem ment a felejtés. Igaz túl voltam egy 5éves kapcsolaton, de akkor is a képeit nézegettem és nagyon sokszor gondoltam rá. Miután az 5éves kapcsolatomnak vége lett, ő volt az első aki rám írt. De nem nagyon mert lépni. Irogattunk egymásnak, heves volt, fort köztünk a levegő, még cseten keresztül is. De nem történt semmi sem! Még egy csók sem volt köztünk. Most, hogy van barátom, ismét minidg rám ír, keres, a főtéren mindig látom. Megint csak nem megy a felejtés. Ma beszéltem vele személyesen. és ismét felkavart. Haza akart kisérni, de mondtam nem lehet. Lehet ez volt a hiba, mert akkor lehet sok dolog kiderült volna. Miután hazaértem, rá írtam és mondta nekem, hogy szeret, de nem szerelemmel, hanem mint nőt. és azt akarja vessek véget a mostani kapcsolatomnak, próbáljuk meg együtt, mert most valóban látja mit veszített. Én nagyon szeretem, de a mostani páromat is. Lehet a szenvedély erősebb? lehet nem is szeretem, csak már olyan rég dédelgetem azt, hogy egy pár leszünk? Lehet egy olyan képet festettem róla magamba, ami nem is igazi, csak egy álom. Egy jól kitalált, számomra tökéletes álomkép. Félek. Mert ha a mostani párommal szakítanék, akkor egy ilyen embert nem hiszem találnék, valóban roppant érzelmes és nagyon sok szeretet ad, viszont, most itt az alkalom, hogy együtt legyek a dédelgetett álmommal. Nem tudom mit tegyek. Már sok embert megkérdeztem, de mindenki más-más választ adott. Igaz a véleményeket meglehet hallgatni, de minden fejben dől el. Sokan azt mondták, nem hagynák el azt az embert aki annyira bolondul értem, mint a mostani párom. Nem tudom kérlek írjatok minél többen, ti, hogy látjátok ezt a helyzetet.
2011. jún. 7. 02:29
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ne szakíts vele, ha szakítanál azzal egy nrmális srácból csinálnál nőgyűlölő bunkó srácot, de te tudod, aztán ne sírj, hogy a másik megdug és kidob.

21f

2011. jún. 7. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem fogok sírni, mert annál okosabb vagyok, hogy sex legyen ...erre nem lesz alakalom..de köszönöm a válaszod!Valóban ...nem akarom, hogy ismét csalódás érje a mostani párom!Nem érdemli meg, mert ő jó ember!!
2011. jún. 7. 03:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó döntés, szemét dolog lenne a srácot így lekoptatni.
2011. jún. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Én is szeretem az első szerelmemet. Most már több mint tíz éve. Pedig ugyanúgy köztünk se volt soha semmi. Ami viszont jelentősen különbözik, hogy nekem nem kell fontolgatnom, hogyan hódíthatnám mégis el, vagy nem kell mérlegelnem, hogy kit válasszak, visszatérjek-e hozzá. Ugyanis ő engem kifejezetten utál. Neki sok volt az iránta táplált rajongásom, inkább tolakodónak érezte az egészet, úgyhogy ez lett a vége. Hosszú történet, de mindegy, nem ez a lényeg... A középiskola után külön városokba kerültünk, azóta személyesen mindössze háromszor láttam, ennek ellenére az interneten keresztül (régebben iWiW, most Facebook, publikus levlisták, fórumok stb.), amennyire csak lehet, én minden egyes nap figyelemmel követem az ő életét...


Ami viszont a te esetedet illeti, reálisan nézve én is azt javaslom, hogy maradj a mostani pároddal. Tudom, hogy nagyon nehéz higgadt fejjel dönteni, és hidd el, átérzem, mennyire nehéz helyzet ez számodra, de a két fiú leírása alapján egyértelmű, melyiküket kellene választanod.


25/F

2011. jún. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 év és több kapcsolat is kevés volt. Persze gyerekként semmi nem volt köztünk. Tudtam, hogy csak úgy szabadulhatok meg tőle, ha csalódok benne. Találkoztunk párszor, majdnem jól alakult, de végül mégsem. Azóta végre nincs benne a fejemben. Nem tudtam volna lezárni, ha nem próbálok meg összejönni vele.
2011. jún. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!!Aranyosak vagytok...igen a mostani párom mellett maradok....nem hagyom ott a biztos a bizonytalanért...De azért fura az első szerelmét az ember milyen nehezen engedi el...Az utolsó válasz adót meg válaszra sem méltatóm...a moderátor gomb lenyomásával rem.eltüntetik ezt a kommentet...az ilyen ember minek regel ilyen oldalra?normális válaszokat kérünk, nem holmi tróger beszólásokat..
2011. jún. 7. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett vegul?
2017. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!