Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra és újra feltűnik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra és újra feltűnik az életemben az első szerelmem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt és nagyon nagyon boldogok voltunk, de nem maradhattunk együtt...Padlóra kerültem, mikor otthagyott. 2 hónapja együtt vagyunk egy másik fiúval. Kiderült, összeismerkedtek a volt párommal. Tudni szerette volna, hogy jó kezekben vagyok-e és boldog vagyok-e...Bár ő nem így tervezte, de sikerült összefutnunk. Kettesben maradtunk. Próbáltam mérges lenni rá, amiért "lenyomozott" de nem voltam elég hiteles...Csókolóztunk. Én is akartam. A jelenlegi barátomnak elmondtam. Nem haragudott, ez a másik dolog, ami nagyon bánt. Ő olyan rajongással szeret engem, ahogy én soha nem fogom tudni őt. Egy valakit tudtam úgy szeretni, akit azt hiszem azóta is úgy szeretek és akárhogy próbálkozom nem tudok mit tenni ellene. Ő is viszonozza ezt...De annyi minden szól az ellen, hogy újra egy pár legyünk...Tudom, nagyon csöpögős sztori, de kérlek, vegyétek komolyan! Nem tudom, mit tegyek. Nem tudom, Tudni fogom-e a jelenlegi barátomat, vagy bárki mást úgy szeretni, ahogy az első szerelmemet.

19/L


2011. szept. 1. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Kriszti, nem szep dolog kiteregetni a szennyest!
2011. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért teszed ezt Kriszti?
2011. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az akadálya, hogy nem lehettek együtt és mennyi idő telt egyáltalán el, mire összejöttél az új sráccal?
2011. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemár Kriszti, ezt tényleg nem itt kéne :S
2011. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem Kriszti vagyok.

A szakítás után másfél évvel jöttünk össze a barátommal.

Azt, hogy miért nem jöhetünk össze, inkább nem osztanám meg veletek, ha nem bánjátok. Végülis lényegtelen. El voltam keseredve aznap, azért írtam ki a kérdést, de hiába várnék hasznos válaszokat, erre ti nem tudhatjátok a választ, úgyhogy felesleges volt, majd lesz valahogy. :)

2011. szept. 3. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!