Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő nélkül lehetek boldog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő nélkül lehetek boldog?

Figyelt kérdés
Nincs barátnőm,és valószínűleg nem is igen lesz. Szeretnék boldog életet csaj nélkül,már ammenyiben ez lehetséges.
2011. máj. 23. 11:19
 141/169 anonim ***** válasza:
72%

17:24

Jó, értem én, hogy betalált amit írtam, és hogy a színvonalad a padlót súrolja, de a válaszodnak nem sok köze van ahhoz, amit írtam. Legalább a szövegértelmezéssel próbálkozz meg.

2011. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/169 anonim ***** válasza:
66%

ma 17:28

Egy senki vagy!

Igy nem tartozok neked semmivel barom!

2011. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/169 anonim ***** válasza:
90%
azt az értelmet....
2011. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/169 anonim ***** válasza:
82%

A nők iszonyatosan képmutatóak manapság.

1. Érzelmes, kedves férfi kell nekik.

Valóság: A bunkó parasztoknak vannak a legjobb női, ezt figyeltem meg.


2. A férfiak szexmániás állatok, semmi máson nem jár az agyuk.

Valóság: Amelyik férfinak hatalmas szerszáma és libidója van, arról le sem akarnak szállni a nők, sokszor már verekedni is képesek lennének érte.


3. Nem számít a pénz, kizárólag a szerelem számít.

Valóság: Sok nőt rendszeresen megalázhat, megverhet, napi rendszerességgel, nyíltan megcsalhat és semmibe vehet a párja, ha millliók vannak a bankszámláján.


Ha pedig ringbe száll egy nő kegyeiért egy csóróbb, de akár szentté avathatóan rendes sráccal szemben, akkora fölénnyel indul, mintha Ferrarival versenyezne egy Trabant ellen.

2011. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/169 anonim ***** válasza:
67%

17:37

Várjál egy kicsit, keresem azt a részt, ahol olyasmit írtam, hogy tartozol valamivel :D

2011. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/169 anonim ***** válasza:
63%

Elmesélem dióhéjban a történetemet:

15 éves korom óta kezdtem aktívan próbálkozni a nőkkel!

Rengeteget futottam utánuk,próbálkoztam többféleképpen,de le se szartak!

Voltak nők,akik megkérdezték,hogyhogy nincs barátnőm,hisz olyan helyes vagyok.

Én ilyenkor rájuk kérdeztem,hogy ők miért nem lesznek a barátnőim,de ilyenkor csak

ügyesen elterelték a témát!

A szüzességemet egy prostival vesztettem el 22 évesen.

26 éves koromra elegem lett az egészből.Olyan döntést hoztam,ami megváltoztatta az


életemet.Elhatároztam,hogy nem foglalkozok a nőkkel és csak az üzleti életre koncentrálok!

Addig is éveken át azon dolgoztam,hisz középosztálybeli családban születtem.

De ezután csak az volt a célom,hogy GAZDAG legyek!

Bármi áron gazdag legyek.Güriztem is sokat.

30 évesen már sok tőkét szedtem össze és saját céget alapitottam.Itt már tele voltam


pénzzel.

A cégem jól megy és alig kell dolgoznom,de nélküle is megélnék.

Ugyanekkor 30 évesen újra probálkozni kezdtem a nőkkel!

Most 33 éves vagyok van egy mercedesz ml 63 amg-m,egy házam,évente kétszer megyek egzotikus


tájakra ugy 3 hétre bulizni!A nőket nem győzöm lerázni!Pedig le se szarom őket!

A 3 év alatt havonta több nővel szexelek,mint 30 éves koromig amennyi összeset szóba állt


velem.Bevallom élvezem ezt.És ami a legfurcsább,hogy igazából nem is költök rájuk.

Tölem aztán nincs ajándék,se semmi...és mégis jönnek!


Ez a történetem!Volna mit írni még,de ez is elég!Mindenki vonja le a következtetést!

2011. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/169 anonim ***** válasza:
72%
őőő
2011. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/169 anonim ***** válasza:
64%

Imádom, mikor azt írjátok, hogy a mai nők! Persze többnyire 10-en 20-én éves csajokra gondoltok... 30 felett járok, van tapasztalatom a "tegnapi" nőkkel is és mivel 10 évvel fiatalabbnak néznek, a 20-25 éves lányokat is be tudok cserkészni. Emellett van sikerem a 40 feletti korosztályban is.

A 15-25 éves lányok szinte ugyanolyanok, mint 10-20 éve. Nem kell rinyálni, hogy most milyen nehéz a srácok helyzete. Ebben a korosztályban sajnos tényleg sokan túlértékelik magukat, de régen is volt 20 éves barátnőm és mostanában is összejött egy. Akad normális is, csak keresni kell.

Azon meg ne háborodjon fel senki, hogy 15 évvel fiatalabb barátnőm van, ha a korosztályában csak ilyen sírómasinák vannak. Szemre pedig csak 5 év a difi.

Tíz év után dobtam a páromat, mert értelmesebb társra vágytam. Elfogadom, hogy a nők is elvárnak valamit. Pl. egy átlagkeresetet és ambíciót. A pénz csak egy jelzője az ember értékének. Sok kiscsaj ezt rosszul értelmezi, de ez legyen az ő bajuk, nem őket keresem.

Volt 21 évesen idősebb barátnőm, tehát az sem igaz csak vénebb palikra buknak. Csak ne várja el senki, hogy egy egymondatos bugyuta ismerkedős szövegtől hanyatt vágja magát egy csaj.


Sokan sírnak, hogy csak a külső számít. Ezek a síró gyerekek mit tesznek annak érdekében, hogy jobban nézzenek ki? Tanulni kell, sportolni és mosakodni. Ennyi. Nem kell több. Az értelem tükröződik az arcon, a sport megadja a tartást, a higiénia pedig alapkövetelmény. Havonta egyszer letolom rövidre a hajamat, hetente 2-3x borotválkozom.


A nőknek a bunkó, köpködős pasik kellenek! Persze... Aki csak buta libákat mer megközelíteni, az tényleg ezt fogja tapasztalni. Nekik tényleg nem én kellek, de nekem sem ők.

2011. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/169 anonim válasza:
86%
HÁHÁÁÁ! én már rá is jöttem! ide figyelj nekünk azért nem akarsz képet mutatni mert nem vagy 25 :) ha pedig itt sírsz ..pff azt tudtad hogy a nők sooookkal többen vannak mint a férfiak?ha mindenkinek egyszerre kb 10 csaja lenne akkor lenne talán egyenlőség... ha meg nem akarod hogy lássák a fejed vágd ki a képből azt elhisszük h 25 vagy
2011. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/169 anonim ***** válasza:
86%
Nálam egyszerű a képlet. Nem bízom senkiben magamon kívül. Az is átverhet akitől soha nem várnád. Ez jó a melóban, de emiatt nem lehet kapcsolatom.
2011. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!