Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy pasi aki barátnőmnek meg nekem is tetszik, és én mindig úgy gondoltam h neki lesz rá esélye h járjon vele mert én nem vagyok olyan szép meg úgygondoltam h mindenben jobb nálam, de eltelt egy kis idő és azóta megváltoztam kicsit külsőleg is elsőleg is..jó irányba

és most ottartunk hogy rámírt az a pasi akit mindketten szertünk és barátnőm most féltékeny, meg a pasi jeleket ad nekem.. bnőm meg próbál lebeszélni meg ilyesmi

többi "bnőm" is már szid engem hogyha összejönnék azzal a fiúval akkor nagoyn megbántanám bnőmet meg ilyenek..mertugye ő most féltékeny rám és szarul esik neki h rámírt az a fiú meg jeleket ad,

viszont a fiúról úgyérzem hogy ő lehetne a nagy ő, még senki sem szeretett ennyire..mert nagyon egyértelmű jeleket adott

és viszont bnőmmel meg nemtudom mitkezdjek

én azon az állásponnton lennék am hogy: pl: tetszik mindkettőnknek valaki de a bnőm jön be a pasinak és járni akarnának, én attólmég lehet h féltékeny lennék ,vagy kicsit szarul esne, de édes mind1 hogyha nem engem szeret az a fiú, én attól még bnőmnek megadnám a lehetőséget hogy laglább ő boldog legyen vele. Nem??


SEGÍTSETEK!! GYORS VÁLASZOKAT KÉREK!! KÖSZI (14,L)


2011. máj. 14. 13:28
 1/7 anonim válasza:
a barátnődet kérdezd bakker ...
2011. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a te helyedben, most önző lennék és belemennék a kapcsolatba. Lehet, hogy életem nagy esélyét szalasztanám el. A barátnők, meg előbb utóbb megbékélnek. Nem veszel el, végül is senkit, senkitől.
2011. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hűha. Ugye egy barát nagyon fontos tud lenni ezért nem szabad elveszíteni, de ha igazán a barátod akkor biztos megtudnátok beszélni ezt egymással. Neki be kéne látnia, hogy te tetszel neki és örülnie annak, hogy boldog vagy.
2011. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele.. nincsen nagyon joga féltékenynek lenni. nekem is volt egy ilyen szitu barátnőmmel,övé lett a pasi,de én örülök annak hogy ő boldog. ha nem tudja elfogadni a helyzetet,lehet hogy nem is igazi barátnő.
2011. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jin ***** válasza:

ha ő az igazi válaszd őt! mert a barátnőid sem tennének mást ha nekik is lenne esélyük!!!

lehet nagyot buksz ha kihagyod!!!!

az nem barát aki a saját érdeke miatt lebeszél a szerelemről!44

jöjjetek össze!!!

sok sikert!!

14/f

2011. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt mondta mert ma beszéltünk, válasszak: ő vagy a pasi?

mert neki már nagoyn régóta ő az álompasija és ezért váalsztás elé állít...na ehez mit szóltok?

2011. máj. 14. 20:36
 7/7 jin ***** válasza:

válaszd a pasit mert aki ilyet kér az nem barát !!!!

és forditott eset be ő iss a pasit választaná!!!

ezt magyarázd el!!!

2011. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!