Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a barátnőmet kirobbantani az anyjáéktól és rávenni hogy takarodjunk már el külföldre? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
26 éves és nem tudom kirobbantani otthonról,jó végülis külön része van az emeleten!Nekem nincs munkám már jó ideje és rengete lehetőségünk lett volna hogy elhuzzunk ebből a tetves országból,de ő nem akar jönni!Neki annyira nincs rossz munkája,de nem keres túl jól,de viszont rendessek a kollégái,de abból nem fogunk megélni a késöbbiekben!Nagyon sok lehetőségünk lett volna,hogy mind a kettőnket felvették volna,egyedül is mehettem volna,de ő nem akart!Már nem tudom mi a büdös francot csináljak!Nem tarthatok fegyvert a fejéhez hogy már pedig jössz!De ez így nem mehet tovább.....
2011. máj. 9. 19:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Én kimennék veled :D


Na!:)Komolyan?Mennyi idős vagy??

Azt sem tudod hogy nézeki!Küldj egy privátot aztán megbeszéljük!:)

2011. máj. 12. 21:19
 12/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hol találsz külföldi munkákat, amik tényleg nem átverések? tudom, off, de mi a barátommal mennénk, de nem találtunk még olyat, amibe belevágtunk volna.
2011. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!